Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

1.4 tdı ibiza için chip arıyorum 2 el olabilir

Konu, 'Arıyorum' kısmında seckin2001 tarafından paylaşıldı.

1. seckin2001

seckin2001 Avrupa Bölge Sorumlusu

2.027
    1.676
    113
    arkadaşlar maddi nedenlerden chip pahalı geliyor 2 el çıkma arıyorum aracını satan falan varsa irtibata gecelim

2. Birkan6161

Birkan6161 SCW Üyesi

647
    182
    43
    Geçenlerde satılık ilanıma birisi msj atmıştı. Adam iyi birine benziyordu muhabbet ettik sahibinden.com'dan :D

Performans meselesini konuşurken elinde tök - sak powerbox olduğunu söyledi. O da eski cordoba tdi aracında kullanmış. 250 tl'ye veririm demişti..

İsterseniz numarasını veriyim bir görüşün

3. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    Senın bahsettıgın box oluyor. Arabanı boxla kullanacagına standart kullan. Box 90 larda kullanılıyordu ve o donemde cekıcı gelıyordu. Fakat sene 2013 oldu ve yazılım yapılamayan araba sayısı bayagı azaldı. Sadece fıyatından dolayı da yazılım yerıne baska bır yontemı secmek cok mantıklı degıl. Sensorlerı yanıltarak calısma prensıbıne sahıp bır sıstem. Arabanın guncel verılerıne gore yapılmıs bır yazılımı kullanmanın malıyetı tabıkı de daha fazla olacak ama deger bır fark bu da. Bugun elıne gecen ıkıncı el bır box alıp takacagına bıraz daha bekleyıp yazılım yaptırmanı tavsıye ederım

4. seckin2001

2.027
    1.676
    113
    yazılımı istemem nedeni arabayı satın ca kullanamamak eyer modülü alırsam bir sonraki aracımda takarım diye düşünüyorum

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

mesaj atarmısın linkini

5. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    Her arabaya uygulabilen ve etkisi aynı olan şey araba kokusudur. Eskiden sök yeniye tak aynı koku ama arabanın performansına yönelik bir uygulamanın standart olması doğru bir şey değil. Zevk renk senin tabi. Arabanın beynindeki belli parametreleri değiştirip bunları standart hale getiren bir uygulama yerine sensör yanıltma yöntemi ile çalışan standart bir tekenlojiyi ucuz olduğu için kullanmak mantıklı bir şey değil.

6. seckin2001

2.027
    1.676
    113
    sen chip kulanıyor musun memlun sundur büyük ihtimal bide nerde yaptırdın

7. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    Eski arabamda ( mk1 leon 1.6 16v) Wimmer Rst yazılım yaptırmıştım gayet de memnundum.Şuan Gti da yazılım yok bir süre standart kullanmak istediği için. Box ile alakalı forumda yazılanları okuyabilirsin.

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  8. seckin2001

2.027
    1.676
    113
    avcılar tarafında biyer buldum yazılım atan bakalım bi fiyat isticem ne dicekler

9. seckin2001

2.027
    1.676
    113
    kns vw chip marka veremedi ustunde vw yazıyormuş almanyadan getirmiş bi marka verebilseydi cok güzel olucaktı

Sayfayı Paylaş