Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

1.4 Leon'la 1.4 Leon fr kıyaslanması

Konu, 'Üye Otomobilleri' kısmında DİKKAT tarafından paylaşıldı.

1. DİKKAT

DİKKAT Misafir

Merhaba arkadaşlar FR kulanan biri olarak
    Bu konuyu açma gereği duygum bir kaç kişi
    Sürekli soruyor benim arabamla senin arabanın
    Arasında ne gibi fark var örenk 1.4 leonla 1.4 leonfr. Arasindaki fark nedir fr nedir ne gibi olayi var arabanin ustunde ben bilincindeyim ama aramizda kac kisi buna vakif bilgi sahibi bilmek istedim. 1.4 Leon nedir 1.4 leon fr nedir arasindaki fark nedir :)

Bunu beğendi. 2 kişi bunu beğendi.
  2. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.761
    5.600
    113
    1.4 leon style sürüş modları daha normal kalır. 1.4 leon FR ise daha sportif bir görünümü vardır.
    1.4 leon style de süspansiyonlar daha yumuşaktır. 1.4 Leon FR da ise daha serttir.
    1.4 Leon style iç döşemesi sıradan yapılmıştır. 1.4 Leon FR da ise koltuk ve iç kısmı daha sportif ve güzeldir.

Daha bir sürü ayrıla bilecek özelliği bulunuyor. Aradaki farkı Style ve FR ı deneyip görmek en güzelidir.

Bunu beğendi. 4 kişi bunu beğendi.
  3. DİKKAT

DİKKAT Misafir

Aynen mehmet abi anca binip gormek le net bi anlama olabilir

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  4. firozat

firozat SCW Üyesi

717
    377
    63
    Yeni kasada 1.4 140 beygirlikler arasında motor farkı yok.
    Mk2 kasa 1.4 araçlarında motor olarak farkı yoktu 122 veya 125 beygirdi sanırım.
    Tamamı ile donanım ve süspansiyon farkı var. Yeni kasada birde sürüş modu farkı var FR olanlarda.
    Senin 2.0TDI FR bunlardan tabikide farklı ve nadir bir araç bence, birde bi-xenon far olaydı iyiydi :)

Bu arada yanlış hatırlamıyorsam FR = Formula Racing, Cupra = Cup Racing anlamına geliyordu. Sallıyorda olabilirim :D

Bunu beğendi. 3 kişi bunu beğendi.
  5. DİKKAT

DİKKAT Misafir

Zaten benim aracla hic kiyaslamaya girmedim cok farkli performansida disele gore cok cok iyi 1.4 leri merak ettim konusunu actim perormans motor anlaminda ne gibi bi katmana sahip diye firat bu arada tesekkurederim farlar aklimda :) ama osmanin @68AKSARALI nin aldigi led farlara bittim

6. Reis

Reis SCW Üyesi

744
    283
    63
    Yanlış hatırlamıyorsam FR ile TSİ arasında yaklaşık 9-10 bin TL'lik bi fark var sizce değermi??

7. DİKKAT

DİKKAT Misafir

Fr nin logosu yeter (;

8. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    1.4 ler de tampon döşeme suspansıyon ve jant farkı var başkada bısey yok ama asıl fr senın aracın:)

9. 68AKSARAYLI

68AKSARAYLI SCW Üyesi

23
    15
    3
    ceylanın arabası hepsinden iyi o eniyisi

10. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174