Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 ecotsı fr hakkında görüşleriniz dsg hakkında bilgi(yeni alacağım)

ZEK35

Kayıtlı Üye
Merhabalar 1.4 ecotsı dsg fr alıcam dsg hakkında nelere dikkat etmem gerekir? Araç istanbulda maslak tarafında bildiğiniz iyi bir expertiz var mıdır? Teşekkürler

Merhabalar 1.4 ecotsı dsg fr alıcam dsg hakkında nelere dikkat etmem gerekir? Araç istanbulda maslak tarafında bildiğiniz iyi bir expertiz var mıdır? Teşekkürler

yönlendiriyim hocam seni bizim abinin ekspertize best oto var maslakta orda yaptır 200tl 'ye hallederler full+full yapıyolar 30dakikada daha önce 2 3 araca yaptırdım orda leonda yaptırmıştım 1tane

Bence DSG den yana hiç bir çekincen olmasın tek kelimeyle mükemmel bir şanzıman çok seri ve konforlu siz b*k atanlara bakmayın bakımlarını zamanında yaptır, dsg yi kullanırken dikkat ettiğim hususlari yazayım , yanlışım varsa arkadaşlar düzeltirler...
- Durduğumda ben vitesi N ye alıyorum eğer uzun süreli ise P ye alıyorum
- Aracı özellikle rampada bir yerde park ettiğimde ilk önce el frenini çekip aracı oturtuyorum daha sonra P ye alıp stop ediyorum.
- Altını vurmamaya dikkat ediyorum.
Onun dışında birşey yapmam gerektiğini düşünmüyorum sonuçta zevk alamayacaksam bu araçtan ani hızlanmalar vs. Yapamayacaksam ne anlamı var ki Allah kazasız belasız ağız tadıyla kullanmak nasip etsin araçlarımızı.

Geri
Üst Alt