Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2TSI YAZILIM

Dr ecu ortalamada 20-30 bg arası artış olur demişti bilgi amaçlı sorduğumda. 130 bg biraz iddialı gibi olmuş nerdeyse her firma ortalama artışı stage1 de aynı söylüyor iyice araştırın derim.

+ ları - leri nedir beyler bu olayın riski varmıdır.

+ ları araba gercekten rahatlıyor daha rahat gittiginden dolayi basmayınca sakin kullanimda gercekten yakıt düsüyor,basınca dogal olarak harbi harbi yürüyor araba gittigini farkediyorsun buna baglı olarak yakıyor,göz korkutacak veya cep yakacak sekilde degil gittiginin hakkını verdigi kadar yakıyor ben bi - yönünü daha yasamadım,Ayrıca bide üzerine KN kutu ici hava filtresiyle desteklendiginde tadından yenmiyor araba Yaptırın derim

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Bende araştırmıştım 120 değeri verdi çoğu firma rsa 135 hp olur demişti.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kısa dönemde bende yaptıracağım İnşallah yaptırın bi zararı olmz . Paşaoğlu , Dr ecu işin üstadlarıdır benim bildiğim devam

Geri
Üst Alt