Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1,2 tsi ya jant 17 mi 18 mi tavsiyeler öneriler?

totalde 1000 tl ise alın hiç durmayın :) marshall almak yerine bir üst kalitesi kumho yu öneririm..ama lastiklerin tarihine bakın.eğer 2010 değilse sakın almayın..2010 dan önceki kumho ve marshall lar cacık

o hacimdeki motora 18" yada 19" jant takınca inşallah arabam çok yakıyor çekmiyor bu ne biçim araba demezsin. Orjinaller gayet güzel bence, keyf senin bütçen ve çıkan jant lastikleri koyacak yerin varsa sorun yok. ekonomi için 1.2tsi al, jant + lastiğe bi dünya para ver ben pek bağdaştıramadım bu olayı, tabi şahsi fikrimdir kimseyi de kötü etkilemek istemem.

tamamen katılıyorum,bende jant düşünyorum ama daha önceki aracıma 18 krom jant taktığımda aracın yakışının ve yürüyşünün nasıl değiştiğini gördükten sonra hevesim kalmadı.kaldıki 1200 cc bir araçtan bahsediyoruz.19 20 inç demiş bazı arkadaşlar bence gerek yok

TSI motorda 18 hicbir sorun yaratmiyor..Yaklasik 2 yildir kullaniyorum..ne bir balon ne bir sorun var..

merhaba.bende acaip kararsız durumdayım..18 alıcam ama benzin sarfiyatını geçtim , çekiş çok düşüyor mu ve direksiyon ağarlaşıyor mu ? bir de 18 alırsam 3 cm yay yeterli olur mu ??
bilgi verirsen sevinirim,şimdiden teşekkürler..

evet 3.5cm Seat Sport var..
çekiş konusunda ise performansı biraz düşürüyo ama viraj performansı onun 2-3 katı iyileşiyo.. :)

18 jant+3.5 cm yay..tam düşündüğüm gibi aslında.aracının resmini görme şansım var mı kardeşim?

18 jant+3.5 cm yay..tam düşündüğüm gibi aslında.aracının resmini görme şansım var mı kardeşim?

profilime tıklayıp garajımdan fotolara bakabilirsiniz..her ne kadar arabamın güncel halinde 2-3 farklılık olsa da ordakilerden.. :)
bu arada direksiyonun ağırlaşması gibi bişi söz konusu değil..ben dahil bi çok kişi yaydan sonra direksiyon hafiflemiş hissiyatında..

profilime tıklayıp garajımdan fotolara bakabilirsiniz..her ne kadar arabamın güncel halinde 2-3 farklılık olsa da ordakilerden.. :)
bu arada direksiyonun ağırlaşması gibi bişi söz konusu değil..ben dahil bi çok kişi yaydan sonra direksiyon hafiflemiş hissiyatında..

hadi ya süper.bu arada aracın gayet güzel..ya ben nedense garajları göremiyorum bu konuda bana yardımcı olur musun ? profiline nerden girebilirim ?

hadi ya süper.bu arada aracın gayet güzel..ya ben nedense garajları göremiyorum bu konuda bana yardımcı olur musun ? profiline nerden girebilirim ?

yiğido sendeki yay 3.5 muydu:rolleyes: 5 gibi duruyor çok aşağıda sanki başka bi şeymi yaptın:)

Geri
Üst Alt