Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1,2 tsi geliyor

genelde insanlar küçüklüğünün geçtiği arabaların fanatiği olur sonrasında markanın zemini varsa inşa eder fanatik olur..adam hem fanatik takılıyo hem de Leon alıyo..gel de anla..

senin dediğin olsa idi şahin fanatiği olmam gerekirdi. 95 e kadar tofaşın serçe hariç bilimum modellerine bindik. golfü 2007 de aldığımda kardeşim yeni ehliyet almıştı ki oda seninle yaşt.. leonla arada o kadar yoktur diye düşünüyordm ama dağlar kadar fark var bunu görmem için 1000 km binmem yeteli bir arabaya. ancak anlamadığım nokta benim bu farkı söylüyor olmam neden zorunuza gidiyor :)

bu yüzden istediğiniz kadar bana lakap takn bana doıkunmaz. nasılsa ilk fırsatta leona güle güle diyecem.

---------- Post added at 11:20 ---------- Previous post was at 11:17 ----------

Evet Tork bakımından çok iyi hacmine göre

alkp yakıt verilerini incele istersen :)
senin arabanın şehir dışında yaktığını şehir içinde yakıyor birde daha seri :)

senin dediğin olsa idi şahin fanatiği olmam gerekirdi. 95 e kadar tofaşın serçe hariç bilimum modellerine bindik. golfü 2007 de aldığımda kardeşim yeni ehliyet almıştı ki oda seninle yaşt.. leonla arada o kadar yoktur diye düşünüyordm ama dağlar kadar fark var bunu görmem için 1000 km binmem yeteli bir arabaya. ancak anlamadığım nokta benim bu farkı söylüyor olmam neden zorunuza gidiyor :)

bu yüzden istediğiniz kadar bana lakap takn bana doıkunmaz. nasılsa ilk fırsatta leona güle güle diyecem.

Emre birde şöyle bir durum var. Senin arabandaki eksikliklerin bir kısmı makyajlı kasaya özgü. Emre bence şöyle düşün. Sen daha şık bir Golfe biniyorsun ama azcık içi boşaltılmış :D:D

canın saolsn sinanım :)

ayrıca belirtmek isterim.

benim leon tercihimdeki en önemli nokta SCW ailesi ve dostluudur. daha ötesi varmı :)

sen ne zaman geliyordun buraya kulaklarının çekilme zamanı gelmiş diyorum :D

Yunus ya harbiden niye seviyosun bu kadar golf5i, vallahi tüm samimiyetimle soruyorum.

Çok yakın arkadşımda Leon vardı şimdi sattılar, çok bindim Leon'a. Zaten scw'dan da tanıdıgımız bir araba gerçi Leon. Neyse annemde de Golf fsi tiptronic var 2005 model midline.

2005 midline bomboş bi araç. Sadece otm klima ASR filan var arabada donanıma dair. Leon stylance ise agzına kadar dolu sayılır(makyajsız kasa için diyorum) Zamanında biz bu golfü 40a aldık bi de.

Leon bariz sürüş keyfi olarak daha üstün Golf'ten.

Golf'ün tek artısı genel manada biraz daha iç mekanının kaliteli olması. Ama inan çok az fark var gibi geliyo bana.(golf5 ile karşılaştırıyorum yine)

Bunun dışında bir de ufak tefek şeyler golf'te standart. O da VW'nin bi güzelliği.

Dizayn desen zaten kişiden kişiye değişir ama 100 kişiden 95si Leon daha sportif ve şık der.
Alt yapı vs zaten tamamen aynı.

Şimdi sen bu dediklerimin neresine katılmıyosun :)

Geri
Üst Alt