Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 Tsi 2016 Leon ilk bakım

Emree3825

Kayıtlı Üye
bakım zamanım geldi ve bugün doğuş oto esenyurtta aracımı bakıma bıraktım 670 lira doğuş indirimi ile 626 lira hiç yapmasalardı daha iyiydi :D 4 litre castrol edge motor yağı 225 lira gibi uçuk bir fiyat.. şikayetlerimi bildirdim teknisyen arkadaş ile teste çıktık sesleri dinledi gerekli yağlamalar izalasyonlar yapılmış sesler kesilmiş uçuk fiyatlar dışında memnun kaldım gibi birşey :D

bakım zamanım geldi ve bugün doğuş oto esenyurtta aracımı bakıma bıraktım 670 lira doğuş indirimi ile 626 lira hiç yapmasalardı daha iyiydi :D 4 litre castrol edge motor yağı 225 lira gibi uçuk bir fiyat.. şikayetlerimi bildirdim teknisyen arkadaş ile teste çıktık sesleri dinledi gerekli yağlamalar izalasyonlar yapılmış sesler kesilmiş uçuk fiyatlar dışında memnun kaldım gibi birşey :D

Benim de hesap günüm yaklaştı. 11 bine geldi araç. Benim de sürücü kapısı kısmından ıslık şeklinde ses alıyor bir de arka sağ kapıda gıcırdamalar var. Kısmetse onları yaptırcam.

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
Arkadaşlar bir şey soracağım. Müzik dinlerken ön sağ kapı içinden zırilti geliyor birde ya arka koltuklardan ya da bagajdan araç çukura girip çıkınca esner gibi bir gıcırtı var malesef böyle sorun yaşayan varmı. Birde uzattım kusura bakmayın ama kapı içi izolasyonu isteğe bağlı ücretsiz olarak yapiyorlarmi servisler. Yani ses gelmeden. Bana servis uzak Ardahandayım Erzurum'da servis var gittim komple yatırsam diyorum
[doublepost=1494489913,1494489854][/doublepost]
Aynı ıslık sesi bende de var 110 dan sonra çıkıyor serviste yapılan işlemden sonra bilgilendirirseniz sevinirim.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
[doublepost=1494489982][/doublepost]İlk bakımda bende söyledim onu ama servis aynalardan kaynaklanıyor dedi. Bişey yapamıyoruz deyip gecistirdi malesef.

Arkadaşlar bir şey soracağım. Müzik dinlerken ön sağ kapı içinden zırilti geliyor birde ya arka koltuklardan ya da bagajdan araç çukura girip çıkınca esner gibi bir gıcırtı var malesef böyle sorun yaşayan varmı. Birde uzattım kusura bakmayın ama kapı içi izolasyonu isteğe bağlı ücretsiz olarak yapiyorlarmi servisler. Yani ses gelmeden. Bana servis uzak Ardahandayım Erzurum'da servis var gittim komple yatırsam diyorum
[doublepost=1494489913,1494489854][/doublepost]
[doublepost=1494489982][/doublepost]İlk bakımda bende söyledim onu ama servis aynalardan kaynaklanıyor dedi. Bişey yapamıyoruz deyip gecistirdi malesef.

Forumda ücretsiz yalıtım yaptıran arkadaşlar oldu. Ancak iç trimler söküldüğü için bu kez de iç trim seslerinde artış olabiliyormuş. Ses aynalardan gelmiyor. Cam fitilinden geliyor. Servis bana kapı ayarı yapılacak dedi. Siz de bu şekilde söylerseniz daha çok yardımcı olacaklardır size.

Forumda ücretsiz yalıtım yaptıran arkadaşlar oldu. Ancak iç trimler söküldüğü için bu kez de iç trim seslerinde artış olabiliyormuş. Ses aynalardan gelmiyor. Cam fitilinden geliyor. Servis bana kapı ayarı yapılacak dedi. Siz de bu şekilde söylerseniz daha çok yardımcı olacaklardır size.

Bana da cam fitili ya da kapı fitili gibi gelmişti. Diğer arkadaşların bahsettiği seslerden bende yok neyseki yalıtıma müdahale ettirmem zaten teşekkür ederim.

• Beğen
Anladım. Erzurum'daki servis aynaların şeklinden kaynaklanıyor bişey yapamıyoruz demişti. Yaz tatilinde canakkeldeki avek te baktiricam artık

• Beğen
Arkadaşlar servisin çok önemi var bende de kapı fitillerinden sesler geliyordu ve trim sesleri geliyordu adapazarı öztürklere gittim servise fitillere sprey sıktılar sadece ses biraz kesildi ama sonradan daha fazla çıkmaya başladı kapı içlerinden falan da ses gelmeye başladı denizliye gitmiştim ordaki batı servise göstereyim dedim adamlar çok ilgili sadece bu seslere bakan ustaları varmış kapı içlerine izolasyon yaptılar bütün sesleri kestiler suan aracı aldigimdan beri ilk defa bu kadar sessiz biniyorum 2016 1.2 style anlıcanız bu araçlarda kronik sesler servis çok önemli işten anlayan bi servise gitmeniz lazım

Seslerin çözümü yok arkadaşlar, var ama geçici. 1 ay içerisinde 2 kere servise girdi ikisinde de kısmen kesildi, sonra tekrar başladı. Doğuş işin üstünde duruyor evet ama çözümü yetersiz. 2 kere aradılar memnun değilseniz tekrar getirin diye. Vakit kaybından ve arabasiz kalmaktan başka bi işe yaramıyor.

Geri
Üst Alt