Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

06 KRL 62 RX sport...

adamın kıvanç gibi arkadaşı varken düşmana ihtiyacı yok :D

keşke tüm çevremiz kıvanç olsa

ömrü konusunda benimde tereddütlerim vardı.hem kullanıcılarla hem yetkili satıcılarla konuştuğumda aynı cevabı aldım.fuarda yetkili satıcı; bu araçları çift yakıtlı gibi düşünüceksiniz.hem benzin hem yağ olarak.araç ortalama her 3000 km de 1 litre yağ yakar dedi.kullanıma bağlı olarak + - olarak değişebilir.buna göre aracına her 1000 km muhakkak yağ takviyesi yapmalısın.bi çok insan bu araca diğer araçlar gibi muamele yapıp 5000-10000 km de bir yağ koyuyor.sonuç üzücü.yağıyla ilgilendiğiniz sürece motor herangi bir sıkıntı çıkarmayacaktır...umuyorum banada bi sorun çıkarmicak...
Forumda birisi de böyle şeyler yazmıştı ama neyse. Tekrar hayırlı olsun, teklifim hala geçerli bakma sen e63'ün tuşlar basmayacak yakında :eek:

e ozaman arabanında marşı basmadığı bi zamanda değerlendiririm ben bu teklifi :D

bu arac la cok guzel hatun düşürülür müş bazı kaynaklardan duydum başak yenge :) o yuzden hayırlı bır araba :)

dostummusun düşmanım mı lan, yuva yıkan seniiii, sen benim yuvamı yıkarsan ben o zaman yaparım senin yuvanı :D

Geri
Üst Alt