Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

06 KRL 62 RX sport...

ben bu kıvancı bildim bileli böyle sadece laf, burda organize sanayide bile yanında gördüğüm farklı erkeklerın haddı hesabı yok artık ne yapıyolarsa :D :D :D

ofisimde camdan bakınca senın gıbı bır adamın calıstıgı yerı goruyorum lanet olsun bana !!! kıvanc abı aksam bakırkoye gecıyorsan benıde at dersin sen bana :)

koltuk planı yaptım

ön şöför koltugu bılal yan koltuk oksana trinia arka ıkı lıde kıvanc nadia silvia :) senol bagaj a gecsın

ofisimde camdan bakınca senın gıbı bır adamın calıstıgı yerı goruyorum lanet olsun bana !!! kıvanc abı aksam bakırkoye gecıyorsan benıde at dersin sen bana :)

olum o kıbarca şöförlüğümü yapsana demek :) sana dıyorum gel benım arabayı kullan yanında uyuyım gene sıkıntı yok bıktım o trafıkten :D :D :D

valla maşallah bilal abi doya doya daha binmeden sahiplendiniz arabayı :D:D

ya burda benim sevgilimin devreye girmesi gerekiyor sanki ama :confused:

şu anda çocukcağız meşgul ... beraberiz

Geri
Üst Alt