Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

01 aud 24

Kendi aracımın fotograflarını çekmek daha nasip olmadı ama bugün kardeşim için yeni aracımızı adana aykan audi den teslim aldım.Araç A3 1.6 tdi s-tronic sportback,scuba mavi renginde attraction donanımı ayrıyetten progression +dynamic paketleriyle birlikte aldık.Çok amatör ve ani olmakla birlikte 3-4 tane fotoğraf çekebildim.
Kendi makyajsız leonumla karşılaştırdığımda diyebileceğim tek şey KALİTE...2009 makyajsız leonumla donanım olarak alarm eksik fazla olarakda sürücü bilgilendirme ekranı,kol dayama,xenon plus+far yıkama var.Sunroof olmasını çok istedim ama showroomda hazır olan bir araçdı,beklemek istemedim.Zaten sunroof haricinde herşey istediğim gibiydi.Umarım daha iyileri sizlerin olur.teşekkürler
Ekli dosyayı görüntüle 6604
Ekli dosyayı görüntüle 6605
Ekli dosyayı görüntüle 6606
Ekli dosyayı görüntüle 6607
hayırlı olsun mehmedim ama neden bana sormadan audi aldın merak ettim.olum bu aldıgın aracın 2000 avro aşşasına ben sana alırdım hazırda aracımızda vardı terbiyesiz ben sana demedimdi haber ver diye :)

Erkan abi doğuş otodan hisse mi aldın korkmaya başladım :D

kardeşim sanırım ilk ben yorum yapmıştım bu araç için ama burdanda söyleyim Allah kaza bela wermez inşallah. gerçekten bayıldım özelliklede renge:eek:key::eek:key:

tüm iyi dilekleriniz için teşekkür ederim allah razı olsun

Geri
Üst Alt