Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

01.01.2011 senenin ilk Roll gecesi Ataşehir

alp ın avatara laf yok,adam esnaftı ıngılterede:D

Valla Utku ne yalan söyleyim, senin araç daha iyi gider diye bekliyodum :)
O kadar rüzgar tüneli yapmana rağmen çok geç geçiyosun. Açıkçası beğenmedim geçerim seni puhaha

3 boy arkadan basıp, vites kaçırıp, 3 boy öne çıkmışım ama.. 1.8t gitmiyor, yapacak bişey yok :) cupra2miz yok ki adam geçelim :)
bi daha izle, rüzgar tüneli sadece trafikteki adama çarpmamak için 2-3 saniye için var..

3 boy arkadan basıp, vites kaçırıp, 3 boy öne çıkmışım ama.. 1.8t gitmiyor, yapacak bişey yok :) cupra2miz yok ki adam geçelim :)
bi daha izle, rüzgar tüneli sadece trafikteki adama çarpmamak için 2-3 saniye için var..

''Ya bana bunu getirmeyin ya''

puhahapuhahapuhahapuhahapuhaha

Video'dai fitenkle teke tek yanyana düzgün bi video var mı Utku?

utku; kacan vites kurban olsun sana..

masallah alp. basarilarinin devamini diliyoruz..

butun araclara masallah utkunun vıtes kacırıp arkadan gelıp gecmesı cok ıyı

Alpın aracında yavaşlaması ıcın benım gıbı 105 kıloluk bır adama ıhtıyac var n:D

Geri
Üst Alt