Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

01.01.2011 senenin ilk Roll gecesi Ataşehir

rocco şanslı yine bizim cupralara egzos çıkmadı, bende egzos gelince egzos,twincooler ve cai ile beraber bi de chip yaparım diyorum ama daha egzos yok:( bi de 1.4 motorlar -tartışma çıkmasın ama- 225 civarını ne kadar kaldırır diye de düşünmedeyim bi yandan..

rocco şanslı yine bizim cupralara egzos çıkmadı, bende egzos gelince egzos,twincooler ve cai ile beraber bi de chip yaparım diyorum ama daha egzos yok:( bi de 1.4 motorlar -tartışma çıkmasın ama- 225 civarını ne kadar kaldırır diye de düşünmedeyim bi yandan..

Ibiza Cupra'nın krankta gücü %99 190 civarıdır zaten..
1.4 TSI'ların krankta şu zamana kadar 5 tane örnek gördüm kendi gözlerimle stock olarak krankta daha yüksek değerleri var..160'lık Scirocco sadece yazılım ve filtreyle 210'nun biraz üstüne çıkıyo rahat bi şekilde..onlarda da Ibiza Cupra'da da K03 var zaten.. :)
egzost içinse bişileri beklemenize gerek yok gayet güzel şekilde egzost hazırlanır Cupra'ya da..

Ankara'da kırmızı Golf GT vardı zaten rolleri takip edenler bilirler. Egzoz chip cai pompa 230hp civarı üretiyodu araç.
Geçenlerde pompayı sökmüşler araba bayağı bi geriye düşmüştü.

160'lık Scirocco sadece yazılım ve filtreyle 210'nun biraz üstüne çıkıyo rahat bi şekilde.
O zaman daha hard bi yazılım ve egzozu da yapınca 230 - 240 oluyo Rocco'lar?
Bana biraz hayali geldi sadece filtre ve yazılım ile o güçler..

Yiğitcim haklısın ama evlenene kadar tüm zamanımı ve paramı sanayilerde harcadım, orjinal olmayan parçaları arabaya monte ederken çoğu şeyde ya bir aksilik çıkıyor ya bir sorun çıkıyor ya da yeri geliyor senin içine sinmiyor.. o yüzden keşke diyorum komple egzos çıksa da hiç uğraşmasam.. revo birkaç parametreyi arabaya göre değiştirebiliyoruz demişti, o yüzden diyorum herşeyi alıp taksam da sonra chipi tam o ayarlara göre yaptırsam.. ya da direk yaptırsam sonradan yazılımıı update ediyorlar mı??

O zaman daha hard bi yazılım ve egzozu da yapınca 230 - 240 oluyo Rocco'lar?
Bana biraz hayali geldi sadece filtre ve yazılım ile o güçler..

o rocco'nun yazılımı soft değildi ama hard sınıfına girer mi bilmiyorum..
160'lığın SC'si 0.6bar civarı turbosu da aşağı yukarı aynı basınç üretiyo..ve o turbo K03..ve dediğim gibi kranktaki değerleri bi çok aracın aksine düşük değil bi miktar yüksek çıkıyo 1.4TSI'ların..benden duy istersen inanma bi gün ölçülen ve yazılım yapılan bi 160'lık ya da Ibiza Cupra görürsen kendi gözlerine görebilirsin.. ;)

Geri
Üst Alt