Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

0 km İbiza Alacağım -Yardım-

Kardeş benimde ikinci ibizam.Maşallah bende memnun olduğum için yine ibiza aldım.Aynı zamanda kardeşime,onun yakın arkadaşına ve samimi bi arkadaşımada ibiza aldık.Öğretmen arkadaşımada cordoba aldık.Yani SEAT için onlara kefil oldum ve aldık araçları.
Eğer reference alırsanda kesinlikle jant öneririm.Çünkü jantsız kötü duruyor...
:eek:key:

Kardeş benimde ikinci ibizam.Maşallah bende memnun olduğum için yine ibiza aldım.Aynı zamanda kardeşime,onun yakın arkadaşına ve samimi bi arkadaşımada ibiza aldık.Öğretmen arkadaşımada cordoba aldık.Yani SEAT için onlara kefil oldum ve aldık araçları.
Eğer reference alırsanda kesinlikle jant öneririm.Çünkü jantsız kötü duruyor...
:eek:key:

Hakikatten ya bu kapak jantları kim tasarlamış... bazı zamanlar çıkarayım şu kapaklarıda siyah siyah çelik jantlarla dolanayım daha güzel olur diyorum kendi kendime :)

Hakikatten ya bu kapak jantları kim tasarlamış... bazı zamanlar çıkarayım şu kapaklarıda siyah siyah çelik jantlarla dolanayım daha güzel olur diyorum kendi kendime :)

Bencede en kısa zamanda bir jant al kardeşim.İbizan çok değişecek daha da seveceksin.Gerçi lastikleride değiştirmen gerekecek,üzerindekiler 14 inç olması lazım.O yüzden arkadaşa en başından jant almasını önerdim...

cevap yazan herkese tek tek teşekkürlerimi sunuyorum.

şuan ibizalarda kampanya olduğu için en son 28.000 tl ye kadar düşüyorlar. ve kampanyanın kısa süre içerisinde biteceğini söylüyorlar.

Adapazarı Öztürkler bayisinde tanıdığı olan var mı ? Aracımı büyük ihtimal oradan alacağım.

Arkadaşlar merhaba,

0 km İbiza 1.4 85 HP Reference almak istiyorum. Aşağıdaki sorularıma cevap arıyorum. yardım ederseniz memnun olurum.

1) Herhangi bir bayide fiyat konusunda yardımcı olabilecek tanıdığı olan bir üyemiz var mı ?
Seat ı seçmen akıllıca olmuş... Ben aracımı İzmir Vosmerden aldım... 49500 den 48600 e indirim yaptılar... Plaka trafik sigortası tescil masraflarını filan ben hallederim dedim bu sefer 47900 e indiler fiyatı... Neyse basit bir orantılama ile 32800TL lik Style paketli İbiza yı 500-600 liralık bir indirimle alabilirsin sanırım... 32200-32300 gibi fiyatlar verebilirler sanırım anahtar teslimde... Tescil işlemlerini sen yaparsan yaklaşık 700TL daha indirim alırsın... Kredili alacak isen Kasko şart bilgin olsun... Herhangi bir Seat bayiine sorabilirsin...

2) Opsiyonel donanımlardan "mutlaka seçmelisin" dediğiniz bir donanım var mı ?
Referance paket yerine kesinlikle Style almalısın...

3) Ve son olarak tavsiye eder misiniz ? eski ve yeni kullanıcıları araçlarından memnun mu ?
İbiza kullanmadım ama sadece Seat olduğu için bile alınacak bir araç memnun kalacağına eminim...

dostum merhaba öncelikle sen de benim düştüğüm hataya düşme 28 e alacağın ibiza büyük ihtimalle başlangıç paketli olandır ki sadece direksiyon ve teker alırsın bu şekilde he bi de koltuklar oturmak için...bence style paket almalı ve şunları ekletmelisin:
ESC + XDS (100hp üstü motorlarda) + Hill hold (Yokuş kalkış desteği) + Lastik Basınç Sensörü(920 tl)

Dönüşe Duyarlı (AFS) Bixenon + Led'li Ön, Arka Farlar + Gündüz Sürüş Farı + Ön Far Yıkama(1890)

Teknik Paket: Yağmur Sensörü + Kendiliğinden Kararan İç Dikiz Aynası + Otomatik Yanan
Farlar + Coming Home-Leaving Home Özelliği ( Eve Kadar - Araca Kadar İzleme Fonksiyonu)
+ Katlanabilir Yan Aynalar(1025)

ve bir de mutlaka TSI almalısın yani 1,2 motor...

cevap yazan herkese tek tek teşekkürlerimi sunuyorum.

şuan ibizalarda kampanya olduğu için en son 28.000 tl ye kadar düşüyorlar. ve kampanyanın kısa süre içerisinde biteceğini söylüyorlar.

Adapazarı Öztürkler bayisinde tanıdığı olan var mı ? Aracımı büyük ihtimal oradan alacağım.

Murat bir de şu var arabayı almadan önce mutlaka her bayiden fiyat almalısın, trafik ruhsat işlemlerini kendin yapmalısın ordan da 200-300 karın olur... Bir iki saatlik iş zira...

<strong>öncelikle SEAT almayı düşünüyo olman güzel. bende ibiza referance aracımı 2 ay önce adapazarı öztürklerden aldım, 4300 km deyim ve çok memnunum , gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Geri
Üst Alt