Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

0 km aracta 2 problem

beyefendi

Kayıtlı Üye
Merhaba dostlar,

Aracimi bir kac gun once teslim aldim bugun kapilar kapaliyken bagaj kapanmiyor surekli acik
Diger problem seyir halinde giderken daha dogrusu siteden cok dusuk hizla cikarken elektronik el freni birden kendini devreye soktu sanki parmakla cekilmis gibi

Canim epey sıkıldı

Abi sana dedik FR al diye..
Şaka bi yana servise göstermedin mi abi?

El freni olduğuna emin misiniz. Ben de 2 ay önce 0 km araç aldım ve alırken golf ile de test sürüşü yapmıştım. Elektrikli park freninin hemen arkasında autohold tuşu vardı. Hillholder haricinde aracı yokuş aşağı veya yukarı sabit tutmaya yarıyordu. Gaza basmadigim sürece araç hareket etmiyordu. Acaba onunla alakalı olabilir mi

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Çok detaylı bilmemekle beraber, kendi aracimdam örnek vereyim. Aracta anahtarsiz giriş ve çalıştırma olduğundan kapılar kilitli olsa bile anahtar yanimdaysa bagajı acabiliyorum. Arabaya 1metre yaklasmam yeterli, anahtar cepteyse bagajı acabilirim. Ne zaman anahtar uzaklasirsa bagaj kendini kilitler. Sizde de böyle olabilir.
Bize el freni sorununu video ile anlatabilir misiniz.
Arkadaşın mersosunda da aynısı oldu. Sistem çok dusuk hızda sanki araç stop etmiş gibi hissediyordu ve devreye sokuyordu. Servis kalibre yaparak arızayı giderdi.

Kardeş bagaj arkadaşların da açıkladığı gibi sen uzaklaşınca kilitleniyor, yok sen yanındayken kilitlenmesini istiyorsan ön kapı kollarında sensör var aracın yanından ayrılmadan parmaklarını oraya göstersende komple yeniden kilitliyor.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kardeş bagaj arkadaşların da açıkladığı gibi sen uzaklaşınca kilitleniyor, yok sen yanındayken kilitlenmesini istiyorsan ön kapı kollarında sensör var aracın yanından ayrılmadan parmaklarını oraya göstersende komple yeniden kilitliyor.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kiymetli dostum zamnedersem ariza yok halen cozmeye calisiyorum araciin kilit dugmesine uzun basiyorum tum kapilar kitleniyor aynada iceri katlaniyor sonra bagaja dogru yuruyup bagaji acmaya calisiyorum bagaj aciliyor ayni zamanda arka farlarda yaniyor iceride ekranda ayarlar/acma kapama ayarlari var orada acma konforu vs surucu yolcu tumu bir kac secenek var ben orayi cozemedim

Anahtar cebimde iken elimi kapi kulbuna dokununca kapilar aciliyor aynalarda disa aciliyor..

Ben anahtarla acip anahtarla 5 kapiyida kapatmak istiyorum lakin ekranda nereyi secmem gerekiyor onu anlamadim
[doublepost=1492211554,1492211225][/doublepost]
Çok detaylı bilmemekle beraber, kendi aracimdam örnek vereyim. Aracta anahtarsiz giriş ve çalıştırma olduğundan kapılar kilitli olsa bile anahtar yanimdaysa bagajı acabiliyorum. Arabaya 1metre yaklasmam yeterli, anahtar cepteyse bagajı acabilirim. Ne zaman anahtar uzaklasirsa bagaj kendini kilitler. Sizde de böyle olabilir.
Bize el freni sorununu video ile anlatabilir misiniz.
Arkadaşın mersosunda da aynısı oldu. Sistem çok dusuk hızda sanki araç stop etmiş gibi hissediyordu ve devreye sokuyordu. Servis kalibre yaparak arızayı giderdi.

Kesinlikle bu sagol zannedersem sorun cozuldu

Anahtarsiz giris ve calistirma var ve anahtar cebimde oldugu icin zannedersem 4 kapi kilitli oldugu halde bagaja dokundugumda bagac aciliyor ve arka led stoplari yakiyor...

Yardim destek diye buna denir...

El freni olayi bir defa yapti onu tam cozemedim sitenin kapisinin acilmasinj bekliyordum kapi acilirken aracta bekledigi icin start stop devreye girdi, kapi acildiginda gecmek icin ayagimi frenden cekip gaza bastim 10 cm ya gittj arac ya gitmedi garccc diye oturdu baktim el freni isigi kirmizi
[doublepost=1492240930][/doublepost]Arkadaslar aslinda hic olmayan sorun cozuldu sabah indim anahtarsiz baktim bagaj kapali..

Cok tesekkurler

Geri
Üst Alt