Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ı phone 4 (SATILDI)

hayırlı satışlar yavrum ama yuksek kalıyo fıyatın bıraz haberın olsun :)

Hayırlı satışlar.

Benimki de amerikan. Fiyatını söylemeyeyim ama TR'de yokken aldım yani 2500 e gg'de satılırken. Şimdi Turkcell'den 1900 e 12taksit almışken bilmiyorum amerikan olanın fiyatı ne kadardır. Factory unlock ise yine biraz indirim ile satılabilir. 2000 tl verip gewey ile kullanacak insanlar olduğunu düşünmüyorum.

görkem 3gs + para yapalım mı ? bide farlar ne oldu ne zaman gelecek ?

1350 ye 21 ay garantili aldim :)
senin fiyatin efsaneymis gorkem.

Iphone 4 Görkem addition olmuş fiyat, hoş blackberryden vazgeçmem :D

fiyatin fenalarda arkadas balta olmak istemem ama bende amerikadan aldim 400 dolara :) gevey mi dir nedir o karin agrisida fiyatin icinde :D

bende yenı aldım amerıcadan getırdı arkadaş kayıtsız geveyle calısıyor 770 tl ye.senın cıhazlar sımkılıtlıyse 1000 tl den fazla etmez egerkı yenı cıkan cıhazlardansa sımkılıtsız oluyor artık onları 1200 gıbı satarsın gorkem bılgın olsun ve sunuda unutma son 2 ay cunku ios5 çıkıyor eylulde iphone 5 cıkınca ıyıce dıbe vurucak fıyatlar elınde patlamasın aman dıkkat...

görkem naptın sen aga ya :D
fiyatı düşürürsen bitanede ben alırım

Geri
Üst Alt