Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ı phone 4 (SATILDI)

ya görkem ne yapmaya çalışıyosun ne yapıyosun tam anlayamadık şunu bize bir açıkla be güzel kardeşim.2000 den kapı açtın 900 verdım dıyosun makınaları madem o fıyattan verıcektın bari bize verseydın bize hayrın dokunsaydı burda herkes alırdı o cıhazları ben bu işten birşey anlamadım...

erkan abi :D 900 den değil 5 cihazı 9bin tl den vermiş ..sinir stres yapma abi :D

Gevey-Turbo Sim aparatlı olan iphonelar simkilitli iphonelardır..simkilit demek örneğin bir ülkede AT&T mobile anlaşmalı cihaz alınır bu firma bu cihaza simkilit koyarki cihaza başka operatörün simkartı takılınca çalışmasın diye..fakat usta hackerlar cihazı acil arama modundan açarak yeni bir çip geliştirdiler..buda gevey sim aparatıdır..cihaz unlocked GİBİdir..geveyli cihaz güncel versiyonu kullanamaz..hep bir önceki yazılımı kullanır..(örn. 4.3.3 şuan var geveyli 4.3.1 kullanr) ..

erkan abi :D 900 den değil 5 cihazı 9bin tl den vermiş ..sinir stres yapma abi :D
yanlış anladım o zaman ben ama ben o fıyata kım o cıhazları aldı çok ama çok merak edıyorum eger sıteden arkadaşlar iphone 4 ısterseler sımkılıtsız 1200 tlden ayarlarız sıfır cıhaz...

yanlış anladım o zaman ben ama ben o fıyata kım o cıhazları aldı çok ama çok merak edıyorum eger sıteden arkadaşlar iphone 4 ısterseler sımkılıtsız 1200 tlden ayarlarız sıfır cıhaz...

aynı merak bendede var abi çaktırma..1800tl ye 2 yıl garantili cihaz alıyorum ben..

Erkan abi beyaz var mı elinde?

yaww b umeret madn bu kadar ucuzdu ne diye gittim bilekberi aldım....satıyom bilekberiyi ayfon alacam başka çaresi yok bu işin

yaww b umeret madn bu kadar ucuzdu ne diye gittim bilekberi aldım....satıyom bilekberiyi ayfon alacam başka çaresi yok bu işin

Ahh varol abi sen deseydin black mi alim iphone mu die bizde sana kardeşlerin olarak açıklama getireydik :D

Geri
Üst Alt