İzmirli SCW'liler Burdamıyız.. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

İzmirli SCW'liler Burdamıyız..

ugurulu

Kayıtlı Üye
SCW'ye katılalı 6 ay falan oldu fakat 2-3 haftadır aktif üyeyim sayılır.
Bakıyorum da hiç İzmir gibi güzel bi şehirde organizasyon falan yok herhalde yada ben göremedim.
Bi grup kurdum İzmirli arkadaşları burada toplarsak bizde organizasyonlar yapabiliriz diye tahmin ediyorum..

http://www.seatclubworld.com/groups/scw-izmir-11/
Katılımlarınızı bekliyorum arkadaşlar....
logo scw izmir.jpg

Lejyoner

Administrator
Yönetimin bu yaz girişinde bir İzmir planı var,ayrıntıları paylaşacağız..

ugurulu

Kayıtlı Üye
Takipte olacağım abicim.Şu an mersindeyim ama Yaza gelirim büyük ihtimal.

Lejyoner

Administrator
forumumuzda sadece aktif bir izmir grubu yok,aktif edebileceginiz arkadaslariniz varsa yonetim olarak destek veririz,eminim bu guzide sehrimizde bir cok seat sever vardir...

ugurulu

Kayıtlı Üye
forumumuzda sadece aktif bir izmir grubu yok,aktif edebileceginiz arkadaslariniz varsa yonetim olarak destek veririz,eminim bu guzide sehrimizde bir cok seat sever vardir...
Aktif bir izmir grubu olmadığı belli kimseden ses soluk çıkmıyor baksana abicim.Benimde çevrem kalmadı fazla izmirde uzun süredir mersinde ikamet ediyorum. ama inanıyorum aktif bi grup çıkaracağımıza.

erim

Kayıtlı Üye
Bende İzmirliyim fakat okulum istanbulda sadece yaz tatillerinde İzmirde oluyorum birde resmi tatillerde

ugurulu

Kayıtlı Üye
Bende İzmirliyim fakat okulum istanbulda sadece yaz tatillerinde İzmirde oluyorum birde resmi tatillerde
Bende aynı şekilde mersinde çalışıyorum izinlerde bide resmi tatillerde gidiyorum izmire.(Bu yaz tayinimin çıkmasını bekliyoruym izmir veya daha yakın bi yere.)

Bizde bi grupta toplanalım müsait olduğumuzda organizasyonlar yapalım derim..