Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İzmirli SCW'liler Burdamıyız..

ugurulu

Kayıtlı Üye
SCW'ye katılalı 6 ay falan oldu fakat 2-3 haftadır aktif üyeyim sayılır.
Bakıyorum da hiç İzmir gibi güzel bi şehirde organizasyon falan yok herhalde yada ben göremedim.
Bi grup kurdum İzmirli arkadaşları burada toplarsak bizde organizasyonlar yapabiliriz diye tahmin ediyorum..

http://www.seatclubworld.com/groups/scw-izmir-11/
Katılımlarınızı bekliyorum arkadaşlar....
logo scw izmir.jpg

Ekli dosyalar

• logo scw izmir.jpg
    logo scw izmir.jpg
    12.1 KB · Görüntüleme: 10
Yönetimin bu yaz girişinde bir İzmir planı var,ayrıntıları paylaşacağız..

Takipte olacağım abicim.Şu an mersindeyim ama Yaza gelirim büyük ihtimal.

forumumuzda sadece aktif bir izmir grubu yok,aktif edebileceginiz arkadaslariniz varsa yonetim olarak destek veririz,eminim bu guzide sehrimizde bir cok seat sever vardir...

forumumuzda sadece aktif bir izmir grubu yok,aktif edebileceginiz arkadaslariniz varsa yonetim olarak destek veririz,eminim bu guzide sehrimizde bir cok seat sever vardir...

Aktif bir izmir grubu olmadığı belli kimseden ses soluk çıkmıyor baksana abicim.Benimde çevrem kalmadı fazla izmirde uzun süredir mersinde ikamet ediyorum. ama inanıyorum aktif bi grup çıkaracağımıza.

Bende İzmirliyim fakat okulum istanbulda sadece yaz tatillerinde İzmirde oluyorum birde resmi tatillerde

Bende İzmirliyim fakat okulum istanbulda sadece yaz tatillerinde İzmirde oluyorum birde resmi tatillerde

Bende aynı şekilde mersinde çalışıyorum izinlerde bide resmi tatillerde gidiyorum izmire.(Bu yaz tayinimin çıkmasını bekliyoruym izmir veya daha yakın bi yere.)

Bizde bi grupta toplanalım müsait olduğumuzda organizasyonlar yapalım derim..

Geri
Üst Alt