Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza mk4 vites körüğü ve topuzu golf 4 ile uyumlu mu?

Yüksel abine bir link yollamıştım ;) Sonuç ne oldu ?

Eşime ait Corsa'nın direksiyonu soyulmuştu, bi forumda "mont boyası ile boyadığını" yazmıştı biri. Haftasonu yaptım. Eski halinden kat kat güzel oldu. Tek sorun, el kayıyor üstünde :) Tek elle tam tur yapamıyoruz şu anda... Ama vites körüğü için gayet iyi olacaktır bence.. Tabi tümünü boyamanız gerekecek.

İnşallah olur. Olmaz ise benim direksiyon deri kaplama yapılmış ve muhtemelen körüğü de kaplatmış aldığım kişi. İkitelli sanayide yaptırmış olmadı oraya bakarsın ;)

İnşallah olur. Olmaz ise benim direksiyon deri kaplama yapılmış ve muhtemelen körüğü de kaplatmış aldığım kişi. İkitelli sanayide yaptırmış olmadı oraya bakarsın ;)
Saol mert olmassa ikitellii de bakarım.Bide şu mk4 lerin kronik sorunu olan iç kapı tutamaçlarınlarındaki soyulmalar için ne yapcaz:)

Saol mert olmassa ikitellii de bakarım.Bide şu mk4 lerin kronik sorunu olan iç kapı tutamaçlarınlarındaki soyulmalar için ne yapcaz:)

Ben onları cif ve bulaşık süngeri ile boyayı çıkardım üstünden :D Ama sevmedim bir ara buluşup kaplasak mı acaba ?

Ben golfün topuzunu aldım, oldu ama büyük geldiği için çıkardım. Öylece duruyor.

Geri
Üst Alt