Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

İbiza mk4 vites körüğü ve topuzu golf 4 ile uyumlu mu?

Konu, 'Mk4 (2002-2008)' kısmında Yuxell tarafından paylaşıldı.

1. Yuxell

Yuxell SCW Üyesi

40
    7
    8
    Arkadaşlar 2005 model 1.4 100hp İbiza Signo sahibiyim.Aracımın vites topuzu ve körüğünü değiştirmek istiyorum ancak piyasada bulmak zor galiba.Uygun fiyattan bu parçanın orjinalini nerede bulabilirim.Golf 4 kasalarla uyum sağladığını duydum doğru mudur?Bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.Teşekkürler.

2. freesezar

freesezar SCW Üyesi

1.342
    282
    83
    Bende çok aradım ama bulamadım yurt dışından sipariş ile geliyor sadece 190 tl falandi yanlış hatırlamıyorsam. Hepsi burada da vardı polo topuz ve körük. Söküp ugrasirim ibiza cercevesine uyarlarim dersen olmadı topuz kalsın 30 tl ye dosemeciler körük dikiyor.

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  3. Yuxell

Yuxell SCW Üyesi

40
    7
    8
  4. sinceler

sinceler SCW Üyesi

1.049
    304
    83
    Kardeşim nesi varki topuz ve körüğün?

5. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Topuzu bilmiyorum ama körük harici satışı yokmuş..Benim ibizamın körüğünde soyulmalar vardı..En son bakıma gittiğimde sordum sadece körük var mı diye,yok dediler doğuşta...Belki yurt dışında bulabilirsin...

6. Yuxell

Yuxell SCW Üyesi

40
    7
    8
    Aynen sezgin de olduğu gibi körükde soyulmalar var topuz da deforme olmuş gibi biraz hassas bi kullanıcıyım yenilemek istiyorum.Servis fiyatları nasıl bilen var mı?

7. haluk_dongel

haluk_dongel SCW Üyesi

1.086
    215
    63
    git iyi bi döşemeciye iyi bi deriyle kaplat topuzu, bi de körük diktir, tamamdır, uğraşma ebay falan bence, ben topuzu öyle yaptım, körük de idare ediyor, şimdilik sıkıntı yok zaten... :)

8. Leonm@nia

Leonm@nia SCW Üyesi

3.856
    1.633
    113
  9. Yuxell

Yuxell SCW Üyesi

40
    7
    8
    Tanıdık bi döşemeci var gidip konuşayım ozaman.

10. olcy

olcy SCW Üyesi

11
    0
    1
    Serviste yanılmıyorsam 180 tl idi set halinde zaten körük ve topuz ayrı satılmıyor :( bende aynı dertden muzdaribim

Sayfayı Paylaş