İbiza mk4 vites körüğü ve topuzu golf 4 ile uyumlu mu? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

İbiza mk4 vites körüğü ve topuzu golf 4 ile uyumlu mu?

Konu, 'Mk4 (2002-2008)' kısmında Yuxell tarafından paylaşıldı.

1. Yuxell

Yuxell
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Arkadaşlar 2005 model 1.4 100hp İbiza Signo sahibiyim.Aracımın vites topuzu ve körüğünü değiştirmek istiyorum ancak piyasada bulmak zor galiba.Uygun fiyattan bu parçanın orjinalini nerede bulabilirim.Golf 4 kasalarla uyum sağladığını duydum doğru mudur?Bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.Teşekkürler.

2. freesezar

freesezar
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    83
    Bende çok aradım ama bulamadım yurt dışından sipariş ile geliyor sadece 190 tl falandi yanlış hatırlamıyorsam. Hepsi burada da vardı polo topuz ve körük. Söküp ugrasirim ibiza cercevesine uyarlarim dersen olmadı topuz kalsın 30 tl ye dosemeciler körük dikiyor.

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  3. Yuxell

Yuxell
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
  4. sinceler

sinceler
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    83
    Kardeşim nesi varki topuz ve körüğün?

5. schumi

schumi
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1.218
    Ödül Puanları:
    113
    Topuzu bilmiyorum ama körük harici satışı yokmuş..Benim ibizamın körüğünde soyulmalar vardı..En son bakıma gittiğimde sordum sadece körük var mı diye,yok dediler doğuşta...Belki yurt dışında bulabilirsin...

6. Yuxell

Yuxell
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Aynen sezgin de olduğu gibi körükde soyulmalar var topuz da deforme olmuş gibi biraz hassas bi kullanıcıyım yenilemek istiyorum.Servis fiyatları nasıl bilen var mı?

7. haluk_dongel

haluk_dongel
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    63
    git iyi bi döşemeciye iyi bi deriyle kaplat topuzu, bi de körük diktir, tamamdır, uğraşma ebay falan bence, ben topuzu öyle yaptım, körük de idare ediyor, şimdilik sıkıntı yok zaten... :)

8. Leonm@nia

Leonm@nia
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1.638
    Ödül Puanları:
    113
  9. Yuxell

Yuxell
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Tanıdık bi döşemeci var gidip konuşayım ozaman.

10. olcy

olcy
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Serviste yanılmıyorsam 180 tl idi set halinde zaten körük ve topuz ayrı satılmıyor :( bende aynı dertden muzdaribim

Sayfayı Paylaş