Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ATECA 4. yıl bakım

Kutayiskurt

Kayıtlı Üye
Herkese merhabalar.
Geçen hafta salı günü (26.03.2024) aracım olan 1.5 tsi ateca aracımı doğuş oto kartala 4. yıl servis bakımı için götürdüm. Araç geçen seneden bu yana 1000 km kadar yol yapması sebebiyle sadece yıllık bakımı yapıldı. Bakım sürecinde ikame araç olarak yine ateca verildi. Bakım süreci yaklaşık 7 saat sürdü. Araca normal periyodik bakım + sunroof bakım paketi uygulandı. Aracı dışarıda yaptırmayıda düşündüm ancak kendi ustamda 5000 kadar fiyat çekince yine yetkili servisten devam etmek istedim. Faturayı pdf olarak koydum toplam tutar 8.307 TL.

Ekli dosyalar

• A1B2F469-57E9-4AF1-B6FB-FA76EE685DD5 (1).pdf
    865 KB · Görüntüleme: 5
  • WhatsApp Image 2024-04-04 at 14.18.20.jpeg
    WhatsApp Image 2024-04-04 at 14.18.20.jpeg
    421.1 KB · Görüntüleme: 3
  • WhatsApp Image 2024-04-04 at 14.18.21.jpeg
    WhatsApp Image 2024-04-04 at 14.18.21.jpeg
    677.7 KB · Görüntüleme: 3
Merhaba
İkame araç standart bir uygulama mı acaba?

Merhaba
İkame araç standart bir uygulama mı acaba?
Sanırsam öyle ekstra bir ödeme çıkmadı. Ancak randevu alırken kendilerine ricada bulundum. Çünkü kadıköy tarafında ikamet ediyorum :). Ama şuana kadar 4 defa bakıma gittim 3 defasında verdiler.

Yıllardır Doto Kartal'a 3 farklı seat aracımı bakıma veya diğer sebeplerden servislere getirdim ve şuana kadar sadece 1 kere ikame araç verdiler. Rica edildiğinde verebilirler tabi ama size de bir jest yapılmış gibi duruyor. Bakım ücreti de şuanda orijinal servise 8 bin olması çok cazip.

Yıllardır Doto Kartal'a 3 farklı seat aracımı bakıma veya diğer sebeplerden servislere getirdim ve şuana kadar sadece 1 kere ikame araç verdiler. Rica edildiğinde verebilirler tabi ama size de bir jest yapılmış gibi duruyor. Bakım ücreti de şuanda orijinal servise 8 bin olması çok cazip.
Şuana dek 2 bakım 1 defa garanti işlemi için aracı Kartala götürdüm. İki bakımda'da ikame araç tahsis edildi. Garanti işlemi kısa sürdüğü için söyleme gereği duymamıştım.

Geri
Üst Alt