Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Zenec NC2010 İncelemem

lewent

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bugün takdırdım cihazı, daha sonra detaylı inceleme yazacağım şimdili tek kelime ile yorumlayım 10 numara bunu daha önce alpine iva 505 pioneer ve kenwood kullanan birisi olarak yazıyorum aşağdaki sitesinde açıklanan tüm fonksiyonlar eksiksiz çalışıyor arabirim mükemmel ses kalitesi gayet iyi bluetoth iphone 4 ile sorunsuz çalışıyor (rehber vs anında gördü) en güzel tarafı ise leonla tam ama tam uyumlu olması klima kontrolleri rns 510 gibi ekranda ve çok şık görsel park desteği harika direksiyon kumanda sorunsuz en güzel tarafıda leonun orjinal mfd ekranı (kilometre saatindeki) ile uyumlu navi radyo rds vs bilgiler görülebiliyor

Şimdi en çok hoşuma giden tarafı size yazayım açılış logosunu deiştirmeyi başardım :) ki buna zenec firmasına yazmıştım olmuyor diye cevap almıştım ben biraz firmware update konusunda iyiyim diyebilirim o yüzden update dosyalarını incelerken bir açık gördüm hemen daldım :) şimdilik seat sport yaptım daha sonra daha kalite bir fr yada kim bilir scw logosu yapabilirim ;)

http://www.zenec.com/de/produkte/ego/volkswagen-seat/ze-nc2010/

http://www.youtube.com/watch?v=BQ0Zsai4lZE&feature=player_embedded

şimdili birkaç resim daha sonra videoda atacağım size en büyük tavsiyem ise sakın daha önce bu tip cihazlar konusunda tecrübesi olmayan birine taktırmayın

img0301vc.jpg

img0304n.jpg

img0305qk.jpg

img0307.jpg

img0313gr.jpg

img0316q.jpg

img0318h.jpg

güle güle kullan hayırlı olsun çok güzel ve şık olmuşş

ne kadara aldın taktırdın acaba sorması ayıp...

2400 aldım arkadaşlar montajcı ise EMMA avrupa 2. lik ödülü olan bir dostum ona bişey vermedim yarım ekmek dönere bağladık işi

Hayırlısı olsun bacanak cihaz harika heleki açılış logosunu değiştirmen çok daha güzel güle güle kullan darısı bizim başımıza:)

Güle güle kullan abi çok güzel olmuş. makyajsızlara da uyuyor mu bu cihaz?

cok sağlam cihaza benziyor ama kendi acımdan artık dauble düşünmüyorum

Geri
Üst Alt