Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Zafer abinin aslanından bir kaç kare :)

Suphanallah ibretlik araç :)

çocuk var ya ...

off diyorum off..allah kaza bela göstermesin gördüğüm en güzel yapılmış cupra bence..

sağol kıvanç kardeşime daha iyisi yakışır.

Rabbim nazarlardan saklasın zafer abim...

vay ersoyum sağolasın cümlemizin inşallah kardeşim

Maşallah çok güzel güle güle kullanın

çok teşekkür ederim

süper bi araç maşallah kazasız belasız sürüşler

çok sağol kardeşim cümlemize inşallah kazasız dertsiz

aman diyeyim ben göremedin nezaman konmuş canarın resimleri buraya kaplamasız gözleri parlamışn asalanın 41 kere maşallah

vay yılmazım sağolasın mütevazi olma yaw senin aslandan hiç farkı yok inan
yinede çok teşekkür ederim cümlemize nazar değmesin inşallah

maşallah kazasız belasız güzel günlerde kullanırsın inşallah

sağol kardeşim hepimizinkine maşallah hepimiz kullanalım inşallah inşallah

çok süper olmuş. bakmaya doyamadım. Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin.
süpeeeeeerrrr :D

çok naziksin sağol varol cümlemize inşallah

41 kere değil 41000 kere maşallah... Allah nazardan saklasın... kazasız belasız....

çok teşekürler senin aslana da maşalah kardeşim inşallah kazasız belasız cümlemize

güzel yorumlar ve nezaketiniz için hepinize ayrı ayrı sonsuz teşekkürler çok daha iyileri sizlerin olur inşallah sizler iyi şeylere layıksınız hepiniz birer pırlantasınız iyiki varsınız sağolun varolun ..:eek:key:

zafer abim allah kaza bela vermesin tekrardan :) inş bir gün can ile fırsatınız olurda o benden çok daha güzellerini çekecektir benm fotolar kesmedi bu güzelliği :)

zafer abim allah kaza bela vermesin tekrardan :) inş bir gün can ile fırsatınız olurda o benden çok daha güzellerini çekecektir benm fotolar kesmedi bu güzelliği :)

valla ben sana dedim emre şu hali ile çekme leş gibi içi dışı diye ama
yanlız şunu söylemek ve hakkını teslim etmek gerek ki oda gerçek bir foto aşığın olduğun belli dilerim yarınlarda çok daha iyi yerlerde ismini görürüz inşallah kardeşim zahmetin için de ayrıca teşekür ederim sağolasın

Kazasız Belasız günlerde kullanman dileğiyle hocam... Gerçekten Gördüğüm görebileceğim en güzel Leon büyülüyor insanı...
Keyifle huzurla kullanman dileğiyle...

Geri
Üst Alt