Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Zırhlı Araç böyle yapılır :o

aux

Kayıtlı Üye
Sevgili Yco'm bu video öncelikle sana gelsin..
geçen gün bimmerpost'dan alıntı yaptığın bmw zırhlı araçlar eğitimine istinaden ben de bu videoyu paylaşmak istedim =)))
o videoda 5 serisi 2-3 tane çatapatın içinden yanlayarak geçiyordu..pek de birşey göremedim zırhlı araç namına....

http://www.youtube.com/watch?v=HgB9ZyMufes

burada komple araç taranıyor =)

niye özellikle bana geliyo..sen özledin galiba beni tolkicanım.. :D :D
bunun yanında o BMW videosu sürüş eğitimi videosuydu zırh testi değildi ki.. :)

Mercedes fanatiği ve holiganısın Volkan :D:D

BMW'yi her daim tercih ederim :)

Yok alpcim bmw nin tasarimlari su gune kadar her zaman bana daha cekici geldi...performansla isim olmasa da bmw nin motorlarinin verimliligi tartisilmaz..ama su bi gercek ki bmw welt'e sizi mercedes e class taksiler goturur,bmw nin kalbinde taksiler mercedes :)) almanlar sorunsuz ve konforlu araclari taksi olarak benimsemis ;)
Diplomat araclari ozellikle zirhli araclar ne audi ne bmw'dir..istisnasiz almanyanin tum diplomat araclari mercedestir ;)
Almanya da bmw biraz uvey evlat muamelesi goruyo :))

Yok alpcim bmw nin tasarimlari su gune kadar her zaman bana daha cekici geldi...performansla isim olmasa da bmw nin motorlarinin verimliligi tartisilmaz..ama su bi gercek ki bmw welt'e sizi mercedes e class taksiler goturur,bmw nin kalbinde taksiler mercedes :)) almanlar sorunsuz ve konforlu araclari taksi olarak benimsemis ;)
Diplomat araclari ozellikle zirhli araclar ne audi ne bmw'dir..istisnasiz almanyanin tum diplomat araclari mercedestir ;)

dayımın garajında ıkı arabası var bırı e320 cdı dıgerı 535d.Mercedes ı vazgecemedıgınden saklıyo Bmw yı ıse genc ısı ve performansı daha ıyı oldugu ıcın aldı :)

BMW üvey evlat mı tolkicanım..yok artık.. puhaha puhaha

Geri
Üst Alt