Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Zıp Zıp Çekirge

abi ama benzincilerdeki çıkan basınç değerleri genelde yanlış oluyo..
güvendiğin sevdiğin bi lastikçin varsa direkt oraya git bence.. :)

ince bi noktayı yine yakaladın Mert abi.. :D :D :D :D

Yasin arabayı servise götürdüm arkası çok zıplıyor diye arka amortisörler sizlere ömür... Bence sen de bir kontrol ettir. Biz kalabalık bir aileyiz genelde 5 kişi+full bagaj oluyoruz. Zaten süspansiyonları sert bir araç. Arka amortisörler ve helezonlar oyuncak gibi zaten. Fazla dayanmadı bize...

onu en guzel servis anlar siz en iyisi bir yetkili seat servisine göturup gösterin derim. ama bir durum daha mevcut ben 2 tane cordoba kullandım arka kısmı bu arabaların oldukça zayıf. amortisörleri kasaya göre dayanaksız yaylar amortisörler ile uyumsuz bu seferde...

ewt aynı sorun benim arabadada var arkaya 2 tane kikolu insan otursa arka zıp zıp... sanki dibe vuruyor yaylar.. lastik havalarına baktım sorun yok çok rahatsız edici bir durum 100 ile gidiyonuz bir tümsek rastladımı 2-3kere zıplıyor arka :confused:

Geri
Üst Alt