Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yuzey alanı hesabı ?

muratcantona

Kayıtlı Üye
arkadaslar bı aracın yuzey alanını nasıl hesaplıya bılırız yardımcı olabılırmısınız ? bıde yanlıs yere actıysam konuyu kusura bakmayın en mantıklı burası gorundu

arabanın teknık verı vs seylerı sıtelerde yazabılır emın degılım ama bırseylerı vardı .... emın degılım ama

Murat Renault'un fransadaki merkezine mail at :)

Murat Renault'un fransadaki merkezine mail at :)

yok onnu yerıne odamdakı 1/18 boyutunda olan aston martın db9 unkını olctum 1 ıle 0.5 cm arasında pay verdım 492 cm2 cıktı ben ona 500 cm 2 dııp 18 ıle carpıp 9bın cm kare buldum ordan 9m2 cıktı verdıgım paylar bıle baya arttırmıstır ama normal cıktı bence:D

yok onnu yerıne odamdakı 1/18 boyutunda olan aston martın db9 unkını olctum 1 ıle 0.5 cm arasında pay verdım 492 cm2 cıktı ben ona 500 cm 2 dııp 18 ıle carpıp 9bın cm kare buldum ordan 9m2 cıktı verdıgım paylar bıle baya arttırmıstır ama normal cıktı bence:D

Biraz konuyla alakasız olacak ama bende 1:18 koleksiyonu var +60 araba sayı sürekli arttığı için kafamda zor tutuyorum :D Bende DB9 yok ama DB7 var :D

Biraz konuyla alakasız olacak ama bende 1:18 koleksiyonu var +60 araba sayı sürekli arttığı için kafamda zor tutuyorum :D Bende DB9 yok ama DB7 var :D

bende okdr cok dııl :D 20 tane falan :D elınde laguna varsa sana zahmet olcsene bıde leon :D:D:D laguna benzerı bıle olabılır :D

Geri
Üst Alt