Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Youtube Çözümü..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ve ben hala giremiyorum ya. şurda yazılan herşeyi denedim olmaz boyle şey. Başlarda telekominikasyonun uyarısını veriyordu. şimdi o uyarı gitti ama siteyi açmaya çalışıp sonunda bağlantı koptu felan diyor.

ve ben hala giremiyorum ya. şurda yazılan herşeyi denedim olmaz boyle şey. Başlarda telekominikasyonun uyarısını veriyordu. şimdi o uyarı gitti ama siteyi açmaya çalışıp sonunda bağlantı koptu felan diyor.

Natan'ım yarın götür laptop'unu okula güleçcan yapsın sana olmaz mı.. :)

Teşekkür ederiz Efem, benim değil ama sıkıntı yaşayan dostlarımıza sayende yardımcı olduk :)

ilk seferde olmazsa donatılardan komut istemini yönetici olarak açıp
/ipconfig flushdns yazıp enterlayın

yiğit anlattığın resimli olayı gerçekleştirdim...daha önceden girebildiğim youtube de şimdi telekom yasaklı yazısyla karşılaşıyom..jacker 5 te işlemiyo...

Deniz abi o zaman niye yaptın madem zaten yoktuysa.. :D :D

ya giriyodum önceden jacker5 vardı fakat bi kaç gündür bağlanıyo gibi olup bağlanamıyodum..dedim heralde yeni bişey olmuş..seninde başlığı görünce hah dedim..yiğit çözümü bulmuş dedim..dediklerini yaptım şimdi hepten iptal:D
direk telekomünikasyon yazısı geliyor..

ya giriyodum önceden jacker5 vardı fakat bi kaç gündür bağlanıyo gibi olup bağlanamıyodum..dedim heralde yeni bişey olmuş..seninde başlığı görünce hah dedim..yiğit çözümü bulmuş dedim..dediklerini yaptım şimdi hepten iptal:D
direk telekomünikasyon yazısı geliyor..

abi bişiyi eksik ya da yanlış yapmış olma ihtimalin var mı. ??

:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt