Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yolcu Emniyet Kemeri Uyarısı

Meteor87

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Leon 1.5tsi dsg act exc aracımı alalı 1 hafta oldu. Bir kaç sorum olucak;
-yolcu emniyet kemeri uyarısı(ekranda ve sesli) vermiyor. leonlarda bu normal midir yoksa bir sorun mu vardır,
-bir de digital kadranda 2 silindir uyarısı göremedim. Analog kadranda 2 silindire geçtiği zaman bilgi mesajı veriyordu. Digital kadranda sadece ECO yazısı çıkıyor. Bu 2 silindir modu anlamına mı geliyor, yoksa 2 silindire hiç geçmedi mi aracım.

Teşekkürler.

Merhaba,
-yolcu emniyet kemeri uyarısı(ekranda ve sesli) vermiyor. leonlarda bu normal midir yoksa bir sorun mu vardır,
-bir de digital kadranda 2 silindir uyarısı göremedim. Analog kadranda 2 silindire geçtiği zaman bilgi mesajı veriyordu. Digital kadranda sadece ECO yazısı çıkıyor. Bu 2 silindir modu anlamına mı geliyor, yoksa 2 silindire hiç geçmedi mi aracım.

Teşekkürler.
Araç 4 silindir degilmi..

Leonlarda yolcu ikaz sesi ve göstergesi yok hocam diğer bir cevap Eco yazdığı zaman evet 2 silindir e düşüyor ama araç bilgi ekranında yazıyordu diye hatırlıyorum .

Merhaba,

Teşekkürler.

merhabalar :

aracınız hayırlı uğurlu olsun öncelikle leonlarda yolcu emliyet kemer uyarısı yenılerde ne yazık kı opsiyonel gizli özellik ile açtırılabiliyor diye biliyorum
dijital göstergede eco mod 2 silindir modudur :) bilginize

Geri
Üst Alt