Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yok böyle bişey

o oyunu nası oynuyosun Timur'um ya.. :D :D

nfs nin full bütün serilerini de yükledim ama inan bu oyunda ferrari öyle bir arkasını atıyoki beni mest etti :) bide çok vahşice bir şey yapıyorum :p ters den gidiyorum digerlerinin üzerine ferrarinin sağlamlıgını test ediyorum dingil,lastik falan kalmıyor 300 le çakınca daha saglam olmasını bekliyorum ferrarinin :D:D carmageddon anılarım canlanıyor :)

nfs nin full bütün serilerini de yükledim ama inan bu oyunda ferrari öyle bir arkasını atıyoki beni mest etti :) bide çok vahşice bir şey yapıyorum :p ters den gidiyorum digerlerinin üzerine ferrarinin sağlamlıgını test ediyorum dingil,lastik falan kalmıyor 300 le çakınca daha saglam olmasını bekliyorum ferrarinin :D:D carmageddon anılarım canlanıyor :)

PS'in ilk zamanlarında çıkan Demolition Racer'ın tadını veremez öyle kafa kafaya Ferrari'lerle çarpışmak kardeşim.. :D :D

Geri
Üst Alt