Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yine ben yine jant seçimi

ya şiimdi janta 2500 tl bide boyaya ayrı para vermeyelim diorum bide bizim burda saglam boya yapan yer zor bulurum

abii arkamdan teneke çalarlar yaaa :)))

biliyorum ibrahim bilmem mi..ben zaten işin şakasındayım ben yapsam sorun değil benim adım çıkmış zaten..beyaz turuncu gözlüklü hocaya..
ikinci güzel bulursan al

ikinci kesinlikle leona harika olacak bi jant çok kollu 18 harika durur leonda 1.jantı hiç kaale bile alma :)

biliyorum ibrahim bilmem mi..ben zaten işin şakasındayım ben yapsam sorun değil benim adım çıkmış zaten..beyaz turuncu gözlüklü hocaya..
ikinci güzel bulursan al

bugün nizipteki jantcıya modelini söyledim fiyat sorucak bugün yarın haber eder şahintaşa da gidip 3.5 yayları taktırırım artık

Valla bakındım bulamadım, Ömer'ide dürttüm msnden ama GT5'e kitlenmiş :D

:)) resim yok maalesef bendede ama ofsetli bi jant aldm.bazıları çok beğendi bazıları hiç beğenmedi..açıkçası baştan beri ofsetli istediğim için hoşuma gitti..erhancım yarın falan bi resim çekip yollarım.hatta bide senden biraz renkle oynamanı rica edicem :)))

Yarından sonra hertürlü yardımcı olurum :) Vizeler öldürdü valla :)

Offset iyidir :eek:key:

sonunda oldu :) shop ıstedıysen evet geldın yola kesınlıkle dogru yol:eek:key:

Geri
Üst Alt