Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yetkili Servis - Özel servis seçimi acil yardım

Mobil otoyu bende çok araştırdım hocam. Pek bulaşmayın acayip bir şekilde şikayet var . Yolda diski kırılanı mı dersiniz yalan yanlış parça takanı mı hiç mobil otoda iyimiş diyeni duymadım. Bende tam randevuyu aldım sonra bunları görüp vazgeçtim. Bosch servislerini önerdi bi forumdan birisi ismini şimdi unuttum. Araştırdım. Baya övmüşler. Ankarada 7 tane vardı hepsini tek tek aradım 650 tlden fiyat verenden başladılar en son 280 e yapan bosch serviside buldum.(Yani her servis kendine göre fiyat veriyor soruşturun mutlaka). Acaip ilgiliydiler. Bu benim 3. Yıl bakımımdı ama ben 2. Yılı pasgeçmiştim yaptıramadım. Bujilerimden birini söktüler . 17 bin kmde ki aracın bujilerinde bişey olmayacağını ama genede kontrol edelim dediler. Daha sonrada iyi durumda olduklarını söyleyip değiştirmediler. Carbon filtre taktılar 16 lira ek ücretle. Birde benzin filtresinin değişse iyi olacağını araba km yapmasa bile yıl olarak 3. Yılındaki araçta değişse iyi olur dedikleri için onuda 70 lira ek ücretle değiştirdiler. Tüm malzemeleride bosch marka kullandılar. Benim önerim Bosch servisleriyle bir görüşmenizdir.

En son her parça üzerindende %10 indirim yaptılar toplam 340 gibi bir fiyat ödedim.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Bostancı oto sanayideki bosch servislerinden biriyle iletisime gectim yaklasık 400 tl gibi tutar dediler üstelik diğer yerlerden farklı olarak yakıt filtresini de değistiriyolar burası daha cazip gibi

Aynı durumdayız okudum ve şaşırdım benımde aracım 9500de .Bana mantıklı gelmiyor 10 bin km ye gelmiş bir aracın bujilerini değiştirmek vs açık söylemek gerekirse bence yaptıracaksanız ve arac manuelse özelde yaptırın 950 büyük para .

Aynı durumdayız okudum ve şaşırdım benımde aracım 9500de .Bana mantıklı gelmiyor 10 bin km ye gelmiş bir aracın bujilerini değiştirmek vs açık söylemek gerekirse bence yaptıracaksanız ve arac manuelse özelde yaptırın 950 büyük para .
Aracın garantisi bir kaç ay kaldı götüreceğim özele artık 950 tl çok abartı rakam yarı fiyatının altına yaptıracağım

iyi niyet garantisinin ne demek olduğunu bilmiyorum anlatabilir misiniz?
İyi niyet garantisi mazide kaldı elinden gelseler garantili araca bakmayacaklar özellikle doguş oto maslak yerinde olsam başka yetkili servise giderim uygun fiyat almaya calış olmuyosa yag fitresi hava fitresi ve poleni servisten al dişardan yagı alıp kendin degiştir 400 tl en kötü cebine kalsın

Geri
Üst Alt