Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yetenek sizsinizden bir yarışmacı

bi MJ'i daha kabul etmemişler miydi bu kaçıncı oldu. ??

bu aslan parcasını bende ızledım kesınlıkle favorım benım....

Yayındayken izlemiştim çok başarılıydı bu şarkının adı nedir bilen varmı acaba?

Doğu ilk çalan parça Jam ama album versionu değil remix muhtemelen, ortada smooth giriyor biraz sonrada da timur'un dediği gibi Dangerous remixle bitti.

Videonun başında aklıma CEm Yılmaz geldi. Cocuk kekemeyim dediğinde alışladı seyirciler. Cem Yılmazda Bravo be Fakirmiş diye bişey söylüyodu o geldi aklıma.

Çocuk iyimiş bu arada :D

Erhan off topic ama bana bi cd sözün vardı kardeşim radyoda çaldığın tarzda.. :)

Tamam Yiğit'im aklımda hem sana top gearlar hemde müzik birde mert abiye soundtrack albumu yapıcam. Boş dvd ve cd alayım ilk buluşmada getiririm ;)

Tamam Yiğit'im aklımda hem sana top gearlar hemde müzik birde mert abiye soundtrack albumu yapıcam. Boş dvd ve cd alayım ilk buluşmada getiririm ;)

eyv. kardeşim bu sefer şifreli bi çantaya koyucam cd'leri kaybolmayacak inş.. :)

Beyler saolun Smooth'muş şarkıyı buldum... =)

Geri
Üst Alt