Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Volvo S60 Resimler ve Güvenlik Ekipmanları Videosu

kaya5789

Kayıtlı Üye
volvos602011800x600wall.jpg

Dış tarasarım zaten videoda belli oluyo o yuzden resim eklemedim :)

http://www.youtube.com/watch?v=Bbsefe2cHFc&feature=player_embedded

Abi sen neyaptın yaa bu Volvo arabada çığır açmış nasıl bir arac gercekten vuruldum gonlumden...

içerde maun kaplama hiç hoşuma gitmedi. altımdaki arabaya ben hükmetmeliyim burda araba adamı iyice ele almış çok keyifsiz olsa gerek. Fazla donanımdan sonra donanımsız bir araca binse bu adam kahve içeceği zamanı da kestiremez duracağı zamanı da:D:D:D

Volvo yakında tamamen otomatik gidicek bi araba yapıcak az kaldı..
velakin burun yola görmeden çıkartırken kamera süper bişi..kör nokta uyarıcısı da aynı şekilde bunlar çok işlevsel..ama tutupta hızlı giderken hop naapıyosun diyip frene basarsa illaki iptal ettiririm.. :D :D

bu arada Volvo'nun bu rengi muhteşem..

Yiğit nerdeyse alayını gördük, alacak tek model var oda testteki XC60 modeli ki onda da sanırım bu donanım yok aga:) Ben hala sedan modellerdeki o iç mekan dizaynını sevemedim. S80 bile ogün etkileyemedi beni.

Yiğit nerdeyse alayını gördük, alacak tek model var oda testteki XC60 modeli ki onda da sanırım bu donanım yok aga:) Ben hala sedan modellerdeki o iç mekan dizaynını sevemedim. S80 bile ogün etkileyemedi beni.

abim aslında onun makyajlısında ya da yurtdışında yine bu donanımlısı vardır gibime geliyo..yenisinde kesin olur ama..o gün adam pek de bilgilendirici bi test sunmadı..başta ağzından laf almak zordu resmen..

ağzından laf alamadık ama güzel testti, gaz tepkileri çok hoştu. Şimdiki otm vites aracımla dumur olmuş durumdayım, gaza tepkiyi arabadan çok ben veriyorum :D:D

çok şık ancak ön göğüsdeki tuşların ergonomik olmadıgını okumustum. cidden öyleymiş o tuslar yorar adamı.

ön göğüsteki tek fan da çok sırıtmış bence. ama arabayı genel olarak çok begendim.

buna da koyarlar inşallah 1.6 dizel motoru s80'e yurt dışında koydukları gibi.

ağzından laf alamadık ama güzel testti, gaz tepkileri çok hoştu. Şimdiki otm vites aracımla dumur olmuş durumdayım, gaza tepkiyi arabadan çok ben veriyorum :D:D

ahauehe.. :D :D

ön göğüsteki tek fan da çok sırıtmış bence. ama arabayı genel olarak çok begendim.

buna da koyarlar inşallah 1.6 dizel motoru s80'e yurt dışında koydukları gibi.

Volvo'nun estetik anlayışı bi tuhaf zaten ya kötü ya iyi arası yok..

Geri
Üst Alt