Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni seat leon 1.2 tsı

hayırlı uğurlu olsun ve aramıza hoş geldin..öncelikle şunu söyleyeyim farklı güzel yorumlar almışsın..hızlı gidip yarışmak için aldı isen bir yer gelir kesmeyebilir..ama benzinli olsun az yaksın diyorsan iyi tercih..ve ikinci el meselesine gelince 1.2 leri yakıt tasarrufu sayesinde biraz daha kolay satarsın..sıkıldığında satarsın..şu anda zaten almışsın..mideni bulandırmanın manası yok..bütün arkadaşlarımız iyi niyetlidir..kimimiz performans isteriz kimimiz görüntü şıklık kimimiz kalite konfor...kimimiz hepsini bir arada isteriz..her birine kulak ver ama senin tercih sebebin önemli güzel araba almışsınız..ve çok güzel bir aileye geldiniz..kalıcı ve aktif dileği ile tekrar aracınız hayırlı olsun

Varol eğitimci kimliğini dokmussun ortaya, güzel yorum.

hayırlı olsun,,bu sayede bir kardes daha kazanmış olduk..

hayırlı uğurlu olsun ve aramıza hoş geldin..öncelikle şunu söyleyeyim farklı güzel yorumlar almışsın..hızlı gidip yarışmak için aldı isen bir yer gelir kesmeyebilir..ama benzinli olsun az yaksın diyorsan iyi tercih..ve ikinci el meselesine gelince 1.2 leri yakıt tasarrufu sayesinde biraz daha kolay satarsın..sıkıldığında satarsın..şu anda zaten almışsın..mideni bulandırmanın manası yok..bütün arkadaşlarımız iyi niyetlidir..kimimiz performans isteriz kimimiz görüntü şıklık kimimiz kalite konfor...kimimiz hepsini bir arada isteriz..her birine kulak ver ama senin tercih sebebin önemli güzel araba almışsınız..ve çok güzel bir aileye geldiniz..kalıcı ve aktif dileği ile tekrar aracınız hayırlı olsun

Süper yorum aynen katılıyorum. hayırlı olsun tekrardan.

+1..

1.4 tsı olanı epey kullandım. gayet yeterli olmuş. ilk çalıştığında gürültülü, sonrasında gaza dokunduğunda gücünü de hissettiren süper ötesi bir tatlı, hafif homurtu... biraz cömertseniz kalkışlarda sırtınızı koltuğa yapıştırır her seferinde.

1.2 tsi ın aynı tadı vermeyeceği muhakkak. koltuğa yapıştırmasını beklemeyin. uzun yolda eminim çoook az yakar limitler zorlanmadığı taktirde... şehir içi performanslı kullanımda çok yakacağı garanti. dikkat edilirse tasarruf sağlanabilir. bunların dışında zaten o da bir vw- seat mucizesi...:)

1.4 leona az gelir diyen arkadaş 1.4 passat sürmemiş hiç anlaşılan..

1,4 tsi motor boyundan buyuk isler yapiyor 4. viteste 170 i rahatlikla geciyor :) super bir motor diyebilirim bir de hava filtre kapagini acin cuf cuf yapsin :)

1.4 tsı olanı epey kullandım. gayet yeterli olmuş. ilk çalıştığında gürültülü, sonrasında gaza dokunduğunda gücünü de hissettiren süper ötesi bir tatlı, hafif homurtu... biraz cömertseniz kalkışlarda sırtınızı koltuğa yapıştırır her seferinde.

1.2 tsi ın aynı tadı vermeyeceği muhakkak. koltuğa yapıştırmasını beklemeyin. uzun yolda eminim çoook az yakar limitler zorlanmadığı taktirde... şehir içi performanslı kullanımda çok yakacağı garanti. dikkat edilirse tasarruf sağlanabilir. bunların dışında zaten o da bir vw- seat mucizesi...:)

Ben suan daha 1 aylık kısa bir surede olsa 1.2 TSI kullanıyorum, daha önceleri 1.4 ve 1.6 pek cok araç kullandım seat dısında, ama bu kucuk hacimli fakat bilinenin aksine atak kıvrak ve hareketlisini gormemistim, hani demissiniz ya koltuga yapıstırmasını beklemeyin aksine 2.3.4 hepsinde gayet basarılı gücü hissettiriyor koltuğada şöle sizi bi itekliyor bundan emin olabilirsiniz... Bende henuz yakıt tasarrufu göremedim 7 lt civarı kullanıyor ama mesafe gidildikçe bu rakamlar düşecektir tabiki zamanla sakin kullanmayida öğrenmek şartıyla :)

Geri
Üst Alt