Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Polo BlueGT

freesezar

Kayıtlı Üye
Bence güzel olmuş bir de düz vites ve makul fiyata gelirse tabından yenmez.

https://www.facebook.com/#!/media/set/?set=a.335102263208309.89767.117196311665573&type=1

2012 Volkswagen Polo Blue GT mixes fun and frugality

polo blue gt - Google'da Ara

Volkswagen, bugün Cenevre’de yeni Polo BlueGT modelini resmi olarak tanıttı. “Silindirlerini hareketsiz kılma” özelliğine sahip olan ilk Volkswagen otomobili olan Polo BlueGT’nin kaputunun altında toplam 140HP güç üreten 1.4 litre TSI motor yer alıyor. Sıfırdan 100 km/s hıza sadece 7.9 saniyede ulaşabilen kompakt sporcunun maksimum hızı ise 210km/s olarak duyuruldu.Öte yandan, aktif silindir yönetimi (ACT) ve BlueMotion Teknolojisi (Start / Stop sistemi, pil rejenerasyon) ile beraber uyum içerinde çalışan 7 vitesli çift kavramalı (DSG) şanzıman ile donatılan BlueGT’nin 4.5l/100km’lik ortalama yakıt tüketimi dizellerin pabucunu dama atıyor. CO2 emisyon değeriyse 105g/km.Altı-ileri manuel şanzıman ile donatılan BlueGT’nin kombine yakıt tüketimi 4.5l/100km olarak açıklandı. Ayrıca, CO2 emisyon değeri 108g/km ile hala oldukça etkileyici…Polo 1.2 TSI 105 PS ve Polo GTI 180 PS arasına konumlanan Polo BlueGT’de (1.4 TSI 140HP) kullanılan yeni 17 inç alaşım jantlar, GT rozetleri, çift egzoz borusu ve bir çok standart özellik Polo GTI ve Polo BlueMotion’dan transfer edilmiş.2012 Volkswagen Polo BlueGT, Temmuz ayında satışa sunulacak.

Çıktığın an merakla test edicem. genç nesil için oldukça tatminkar.performans ve spor olarak gayet iyi şeyler çıkar bu araçtan sanırım..

anıl ibizaya rakip olamaz (fiyat yönünden)50 den aşşağı olması imkansız diyorum ben

ihtiyaca göre silindir mi kapatıyor yeni sistem anlamadım. sis farı opsiyonel galiba:) 1.2 tsi ile gti arasında bi fiyat yinede 45bin den aşağı olmaz

polo gt'nin jantları görünce aklıma bi anda golf r32 geldi çok güzel duruyo dışardan bakınca led var mercekde var ama sis yok koymayı unutuyolar heralde başka bi sebep gelmiyo artık aklıma :) ayıptır ya koskaca Vw yakışıyomu sis farı olmayan gt :)

ya bluemotion ayağına özel tasatım ön tampon yapıyorlar ya ondan koymamışlardır diye aklıma geldi

Geri
Üst Alt