Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Oluşum..

Kemik kadroyla birlikte olmak kaliteyi ve huzuru arttırdı.Hepimiz için hayırlı olsun

Kemik kadroyla birlikte olmak kaliteyi ve huzuru arttırdı.Hepimiz için hayırlı olsun

Kesinlikle doğru tespit. Bu ekip zaten her organizasyonda, toplantıda veya bunlar dışında bir araya gelen aktif olup siteyi sadece bir şeyler satmak amacı ile takip etmeyen dostluk bağlamında olan insanlar olduğundan bence en sağlıklı olanı oldu...

Güzel bi oluşum tabiki kimse bi şekilde bazı şeyler bozulsun istemez fakat herkesin bi mazereti vardır tabi ama biz bu siteden önce sitedeki arkadaşları yönetim kadrosunu sevdiğimiz için geldik burda toplandık! umarım sorunsuz yalansız bahanesiz ve hep birlikte olan bir aile oluruz...

sevdiklerimizle birlikte hep birlikte olmak gurur verici...

arkadaşlar reklam yapmamız lazım.. googlede mesela bulamadım siteyi..! diğer arkadaşlara mail ve telefon yoluyla yeni oluşumu söylemeliyiz diye düşünüyorum.. kimse burada boş üye değil herkez herzman aktif arkadaşlar,, en çok buna seviniyorum :)

Bende ilk başta böyle düşünüyordum sonra fikrim değişti. Buranın arkadaşlıkları, dostlukları varken gerisi boş :)

Geri
Üst Alt