Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Leon Kasko fiyat hakkında acil yardım lütfen.

Mesajlarınızdan sonra ilgili kişiyle tekrar konuştum. Bana verdiği fiyat AXA imiş. Bir arkadaşının vasıtasıyla Allianz`dan birşeyler yaptığını ve 1008TL ye poliçeyi hazırladığını söyledi. Bende onay verdim. Bu arada ilgi gösterip cevabını esirgemeyen tüm arkadaşlara çok teşekkürler.

kaskonun neleri içerdigi çok önemli umarım sormuşsunuzdur neleri kapsadıgını

Fr 2012 aracım için axa dan yaptırdım. Full + full (eklenmedik kloz kalmadı) teminatlar en üst derecede 1725 TL ödedim.

kaskonun neleri içerdigi çok önemli umarım sormuşsunuzdur neleri kapsadıgını
Genişletilmiş kapsamlı, hasarsızlık koruma... bildiğim her şeyi sordum var dendi. Zaten yarın gidip ödemeyi yapacağım, poliçeyi tekrar inceler kafama yatmayan bir şey olursa değiştiririz artık.

işlemi tamamladın sanırım konuyu yeni gördüm günay [MENTION=26159]WhiTeRaVeN[/MENTION] ben groupamadan yaptırdım 3yıl araç bedeli falan istersen yarın bir sorarım dicem ama anlaştıysan kafa karıştırmayayim sigortacım aile dostumuz sayılır...

Fiyat uygun bencede 2012 FR lar için Aşağı yukarı istenen fiyat ta budur.. :eek:key:

Geri
Üst Alt