Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni leon için led park lambası...

çok güzel olmuş elin değdiği hemen belli oluyor murat

Sağol Yılmaz... Bu Ledli Dipsiz Ampuller konusunda uçmuş durumdalar. Ben şu an eski aracımdan kalma ledli ampulleri taktım ama inanılmaz çeşitler var. Yolun düşerse aynı uygulamayı senin araca da yaparız. :)

Sağol Yılmaz... Bu Ledli Dipsiz Ampuller konusunda uçmuş durumdalar. Ben şu an eski aracımdan kalma ledli ampulleri taktım ama inanılmaz çeşitler var. Yolun düşerse aynı uygulamayı senin araca da yaparız. :)

2 saatlik yol bursa gelirim :D

Arkadaslar Bende yeni leon aldım..gecenlerde birinde qördüm..park lambası yanmıyor qibiydi ve beyazlıgı cok şefaftı bunu bilen var mı acaba..

barış forumumuza hoş geldin kurallar gereği üyelerimiz bölümünden kendini tanıtan bir konu açarmısın?

Leonturko led konusunda aşmışsın bu desteklerin için teşekkürler. Plaka led ampuller içinde ayrıca teşekkürler.Bupark ampullerinin sarı rengi varmı acaba.

led tıcaretı ulkede cok yayıldı arkadsım satıyor tanesı 3 tl den ıster 2lı 3lu 4lu 5lı hepsı aynı fıyat bende aldım babamın arabasının heryerını beyaz yaptım guzel oldu

Geri
Üst Alt