Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni leon için led park lambası...

leonturco

Kayıtlı Üye
Yeni Leon'da uygulanan led park lambaları çektiği düşük akım yüzünden kullanılamamaktadır. Bunun için aşağıdaki operasyonu uygularsanız ledli park lambası kullanabilirsiniz.

Fark:

2.jpg

1.jpg

3.jpg

39 Ohm iki adet dirence ihtiyacınız var. Operasyona gelince;

4.jpg

5.jpg

7.jpg

eline saglık abı
tesekkurler

Kesinlikle beyaz ledli park ampülleri kullanın arkadaşlar, görüntüsü xenonlarla bire bir aynı beyaz ışık veriyor hemde kuvvetli. Park ampülü alacaklara kesinlikle tavsiye ediyorum. Bu arada Leonlarda arıza ışığı yakıyormu bu ? Ben hyundai i30 da kullanıyorum bende lamba hata göstergesi vs yokda ondan bilemiyorum?

Direnç kullanınca yakmıyor serbay, Paylaşım için teşekkürler, en kısa zamanda aracıma uyguluycam

bende takayım ozaman

toledoda bir sorun olmadı. ancak yakında alacağım araçta lazım olabilir murat abi istanbuldan dönerken yanına uğrayabilriim :D

Geri
Üst Alt