Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni lastik ne alayım?

konfor istiyorsanız kesinlikle en yumuşak hamurlu michelin i tercih etmelisiniz en konforlu ve sessiz lastikleri michelin yapıyor....:eek:key: ben Dunlop Sportmaxx TT kullanıyorum fakat bildiğim en konforlu lastik michelin ve herkes bunu bilir....

mıchelın ınce yanakta cabuk balon yapar yada yarılır fazla dayanıklı degıl bu yuzden fazla tercıh edılmıyor bırde fıyatı cok ucuk

Kumho MX serisini tavsiye ederim Şemun. Yarı slick desenl kuru zeminde mükemmel tutunuyo. Ancak ıslak zeminde ve kışlık koşullarda rezalet. Aracında kışlık lastik takımı varsa tavsiye ederim.
Ama kışlık lastik kullanmıyosan 4 mevsim lastik alman daha iyi olur.

ayberk ku15 mx bahsettıgın lastık

mıchelın ınce yanakta cabuk balon yapar yada yarılır fazla dayanıklı degıl bu yuzden fazla tercıh edılmıyor bırde fıyatı cok ucuk

65 yanakta 60 yanakta michelin e balon yaptırmak iiçin çok çaba sarfetmek lazım yapanı da tebrik etmek lazım....:eek:key:

65 yanakta 60 yanakta michelin e balon yaptırmak iiçin çok çaba sarfetmek lazım yapanı da tebrik etmek lazım....:eek:key:

55 yanakta cok cabuk balon yapıyor artı pıyasadakı bır ıkı modelınde desenıde eskıdı teknolojısıde yanı rakıplerınden cok gerıde

55 yanakta cok cabuk balon yapıyor artı pıyasadakı bır ıkı modelınde desenıde eskıdı teknolojısıde yanı rakıplerınden cok gerıde

michelin PS3 modeli çıkardı çokda başarılı tabi tercih senin konfor zaten yanak yapısıyla doğrudan alakalı ben dört takım ku31 eskittim birçok aracımda kullandım sıkıntı yoktu Dunlopta sportmaxx V desenden sonra normal desenli sportmaxx TT diye bi lastik çıkardı ona da bi bak derim ben kullanıyorum :eek:key:

michelin PS3 modeli çıkardı çokda başarılı tabi tercih senin konfor zaten yanak yapısıyla doğrudan alakalı ben dört takım ku31 eskittim birçok aracımda kullandım sıkıntı yoktu Dunlopta sportmaxx V desenden sonra normal desenli sportmaxx TT diye bi lastik çıkardı ona da bi bak derim ben kullanıyorum :eek:key:

abı ıkı sene ps2 kullandım buna gıttım ps3 aldım kesınlıkle bır kez bıle balon vs olmadı o kesınlıkle kullanımla alakalı cukurları doldurursan bence her lastıkte olur :eek:key:

lastık degısecegımden dolayı son zamanlarda cok lastıkcı baktım
ps3 te baktım sportmaxx tt sp 9000 daha onceden ps2 de kullandım degısen bırsey yok.Benım lastık egısım zamanı geldı alacagım lastık brıdgestone potenza s001 adrenalın ustune cıkartılmış bır lastık.Su tarıhlerde benım ıstedıgım ebattakı lastık uretımıne baslanmıştır.Bu ayın sonuna dogru elıme gecer takarım su an kullandıgım lastıklerımde potenza s-03 pp daha yanaklarda bır yarılma vs balon olmadı

abı ıkı sene ps2 kullandım buna gıttım ps3 aldım kesınlıkle bır kez bıle balon vs olmadı o kesınlıkle kullanımla alakalı cukurları doldurursan bence her lastıkte olur :eek:key:

omer gazlarken cukurdan kacayım dıye bakmıyorum ugrasmıyordumda ama s-03ler de kesınlıkle balon olmadı ama ps2lerde vardı.Bızım avrupa tarafının yolları tarla gıbı anadolunun duzgunse bılemem

bence 20.000 daha gider lastikleriniz...nede olsa ortalam ömür 50-60.000km daha yarı ömrünü doldurmamış ken niye değiştiriyorsunuz ki?

Geri
Üst Alt