Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni katıldım aranıza bir kaç soru ?

Nevzat0138

Kayıtlı Üye
selam arkadaşlar ben kayseriden 2003 model ibiza signo aldım exper yaptırdıgımda aracın önden ve arkadan direkler ve şaselerde en ufak hasar olmadıgından full boyalı olmasına ragmen aldım km 217 bin de alır almaz triger ve devir daim seti başta olmak üzere yeniledm yaglar ve filtreler şimdi bir kaç sorum olcak
1. aracı kaldırdıgımızda direnksiyon kutusundan terleme başlangıcı var dendi sıkıntı olmaz yag eksiltirse ekle devam et dendi sıkıntı olur mu ilerleme gibi
2. rolantide araç dizel araçdan farksız çalışıyor normalde de o şekilde
3.araçdan kronik trim sesleri geliyor sagdan soldan bunlar normal mi
4.bu gögüsdeki klima peteklerinde ve sürücü cam kontrol ve aynalar kontrol yeri deformeli nasıl halledebilirim özellikle havalandırma peteklerini nerden temin edebilirm
5. birde seat ibiza bagaj yazıları n11 de 33 liraya satılıyor alan oldumu acaba kalite nasıl cok sordum kusura bakamyın :D

genede ibiza candır der geçerimWhatsApp Image 2020-01-26 at 14.38.51 (2).jpegWhatsApp Image 2020-01-26 at 14.38.51.jpeg

aramıza hoş geldiniz kazasız belasız sürüşler keyifli forumlar.

selam arkadaşlar ben kayseriden 2003 model ibiza signo aldım exper yaptırdıgımda aracın önden ve arkadan direkler ve şaselerde en ufak hasar olmadıgından full boyalı olmasına ragmen aldım km 217 bin de alır almaz triger ve devir daim seti başta olmak üzere yeniledm yaglar ve filtreler şimdi bir kaç sorum olcak
1. aracı kaldırdıgımızda direnksiyon kutusundan terleme başlangıcı var dendi sıkıntı olmaz yag eksiltirse ekle devam et dendi sıkıntı olur mu ilerleme gibi
4.bu gögüsdeki klima peteklerinde ve sürücü cam kontrol ve aynalar kontrol yeri deformeli nasıl halledebilirim özellikle havalandırma peteklerini nerden temin edebilirm
5. birde seat ibiza bagaj yazıları n11 de 33 liraya satılıyor alan oldumu acaba kalite nasıl cok sordum kusura bakamyın :D

genede ibiza candır der geçerimEkli dosyayı görüntüle 20805Ekli dosyayı görüntüle 20806

oncelikle aileye hosgeldınız sorularınız ıcın :

1- ilerleyen dönemde hidrolık yag basıncında azalma sertleşme olabılır kutuyu kontrol ettırıp yaptırabılıyorsanız tamırını yaptırın derım
2-deisel gibi çalışması anormal bı durum aynı marka modelde aracın fr paketıne bınıyorum kayıs sesı dısında ses olmaması lazım
3-kapı kollarından gelen trım seslerı normal susturmak ıcın dosemeyı sokup ıcten sungerleme yapmanızı tavsıye ederım on gogusten trım sesı almaması lazım
4-oto 2000 bısra oto dan sıfırlarını temın edebılırsınız ama bunu yerıne

burdakı aracın parcalarını ısteyebılırsınız onden hasarlı arac ama ıc malzemelerı saglam duruyor bol sans sımdıden tekrardan aıleye hosgeldınız

genede ibiza candır der geçerimEkli dosyayı görüntüle 20805Ekli dosyayı görüntüle 20806

Aramıza hoşgeldiniz keyifli forumlar dilerim
Kayseri grubumuza bekleriz mutlaka orada olan arkadaşlar hangi ustalar iyidir yada hangi parçayı nereden bulutsunuz yardımcı olur

Geri
Üst Alt