Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Kasa TOLEDO

içini e90 kasasına benzetmeye çalışmışlar

Cenevrede bekleneni karşılamadı diye konsepti hayata geçirmeyecekler diyorduk ki satışı başlamış.. Seat Git gide VW üretim bandına yaklaşıyor eski kasa nerde bu nerde..

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Cenevrede bekleneni karşılamadı diye konsepti hayata geçirmeyecekler diyorduk ki satışı başlamış.. Seat Git gide VW üretim bandına yaklaşıyor eski kasa nerde bu nerde..

Nasil olursa olsun seat markasinin yeni modellere ve de ozellikle sedan araclara ihtiyaci vardi gercekten iyi oldu..ayrica da ne cakmasi olursa olsun guzel olmus begendim ben

arkadaşlar pazara epey hitap edecek de adını cordoba yapsalardı daha da efsane olacaktı....cordoba neden kalktı o zaman....ayrıca exeo da ufacık bişey ben bişey anlamadım ama fiyatı abartılı olmazsa taksicilere iyi alternatif olur hazır albea da yok....firma para kazanınca da daha güzel modeller çıkar ama toledo da taksici aracı olur o olur....2.elleri fiyasko olabilir ticarisi çok olabileceği için...

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

arkadaşlar pazara epey hitap edecek de adını cordoba yapsalardı daha da efsane olacaktı....cordoba neden kalktı o zaman....ayrıca exeo da ufacık bişey ben bişey anlamadım ama fiyatı abartılı olmazsa taksicilere iyi alternatif olur hazır albea da yok....firma para kazanınca da daha güzel modeller çıkar ama toledo da taksici aracı olur o olur....2.elleri fiyasko olabilir ticarisi çok olabileceği için...

Jetta ile tıpatıp ikiz gibiler desem abartmış olurmuyum :)

Geri
Üst Alt