Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Kasa İbiza Yan Ayna Isıtmaları

2017 model style plus pakette de yan ayna ısıtma özelliği yok. otomatik kapanma var ek olarak.

Mesajınızı görünce 19 modellerde acaba bir değişiklik mi oldu diye kontrol edeyim dedim. Zira 17-18 modellerde dijital klima, front assist vs. mevcutken 19 modellerde olmadığı söyleniyordu.Ekli dosyayı görüntüle 20463

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
2017 model yeni kasa da dijital klima ve front asist standart geliyordu. style plus pakette ise otomatik katlanır ayna ve başka özellikler vardı ancak yan ayna ısıtma özelliği yoktu.

Aracım 2018 model style plus klima bölümündeki arka cam rezistans tusu ile ayna ısıtmaları ve arka cam ısıtması calısıyor

Bende 2020 ibiza aldım yeni arkadaşlar 2 gün önce lâkin ayna katlama ve ısıtma özelliği yok malesef yada ben hala çözemedim açıkçası tek paket vardı şimdilik bende aldım ama bilemedim kitapçıktan da bakıyorum ama olmadı manüel de kapatamıyorum aynayı ayna ayar yerinde olması gereken ayna katlama butonu veya işareti de mevcut değil napicami şaşırdım açıkçası

Isıtma ve katlama plus paketli olanlarda vardı. Donanımlar degismediyse aynidir. Ben de plus paket yok. Manuel kapanıyor benimki.

Merhaba aracınız hayırlı olsun. 2019 sonu ve 2020 itibariyle plus paket ve opsyon bile yok. Aynanız elektrikli ama ısıtma özelliği yok. Klima dijital degil artık. Ve led arka farlarında kalktıgı söyleniyor. Sizde led arka far varmı

Bende 2020 ibiza aldım yeni arkadaşlar 2 gün önce lâkin ayna katlama ve ısıtma özelliği yok malesef yada ben hala çözemedim açıkçası tek paket vardı şimdilik bende aldım ama bilemedim kitapçıktan da bakıyorum ama olmadı manüel de kapatamıyorum aynayı ayna ayar yerinde olması gereken ayna katlama butonu veya işareti de mevcut değil napicami şaşırdım açıkçası
ayna biraz sert elle katlanır katlanır ayna degil sizin aracınız ısıtma da yok katlanır ayna isterseniz motorlu olan aynalar var komple ayna satın almanız gerekir. ısıtma da gelir o zaman. evet 2020 ibiza lar tek motor tek şanzıman donanım seçeneği ile geliyor. yani tek çeşit. klimalar manuel olarak geliyor.

Geri
Üst Alt