Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni jetta'yı yakaladılar

evet haklısın yıgıt andırıyor biraz

hiçbişeye benzemiyor bence, zaten jettayı da borayıda oldum olası sevemedim

stopları özellikle farları belli değil..

ne olduğu belli olmayan saçma bir modeldi yine devam edecek gibi geliyor

bunlar bu aracı bu kadar büyüttüler passatı ne yapacaklar anlamadım arkası çok uzun geldi bana....

Güzel araç bence ya tabi passat a fazla benzetmeseler iyi olur

VW ve Jetta'ya yakışmayan bir detay = arka frenler kampana. Görünce çok şaşırdım tekrar baktım ama değişen bişey olmadı hala kampana:D:D

kullandığım 2009 jetta ,yol tutuşu son derece zayıf güvenliği düşük yolda ani hareketlerde savuran hatta çok kolay takla atma yeteneği olan saçma sapan bir araçtı

kullandığım 2009 jetta ,yol tutuşu son derece zayıf güvenliği düşük yolda ani hareketlerde savuran hatta çok kolay takla atma yeteneği olan saçma sapan bir araçtı
Jetta sınıfının en güvenli araçlarından birisi babam 140la viraj dönüyor hiç bir savrulma vs.birşey yok sanırım sizin şöförlüğünüzde biraz sorun var veya amacınız jettayı kötülemek

Geri
Üst Alt