Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Jantlarıyla Cupralarrrr ;)

zafa38

Kayıtlı Üye
Bugun şok bir karar ile Can'la jantlarımızı takas ettik. Benim jantlar onun arabasına daha çok yakıştı onun jantları benim arabama daha çok yakıştı şimdilik ikimizde memnun kaldık. Bazılarınız neden değiştin diye kızıcak ama FR jantı benim arabada hem küçük gözüküyordu hemde diğeri daha iyiydi. Şimdilik açık renk duruyor ve resimlerde benim araba daha kötü gözüküyor ama ilerde fümeye boyatacagım birazcık gözümün alışmasını bekliyorum. Aslında tamamen zevk meselesi bu işler ama yinede iyi kötü her türlü yorumlarınızı bekliyorum......:)

1003111u.jpg

1003114f.jpg

1003117z.jpg

1003120.jpg

1003140.jpg

1003142e.jpg

1003136k.jpg

1003151f.jpg

1003161p.jpg

1003157s.jpg

1003155.jpg

1003162q.jpg

güle güle kullan
öenmli olan senin gözüne güzel görünmesi :)

güle güle kullan
öenmli olan senin gözüne güzel görünmesi :)

Sağol özgürcügüm begenmeyenler cıkar illa ama inan canlı gorunce sevmeyenler vardı sevdiler :D

değişiklik her zaman iyidir

bence gayet yakışmış, eskisinden daha iyi diyebilirim sanki

değişiklikler arasında yay da vardır inşallah Safa :)

Safa ben senin yerinde olsam o jantlara dokunmazdim senin arabanin rengiyle cok uyumlu duruyordu.Birde tribu sarisiyla senin jantlar hic acmamis birbirini ,arabanin resmen rengi kaybolmus ,bogulmus.Tabi zevk sizin zevkiniz nasil binmek istiyorsaniz oyle binin bu benim fikrim :)
bu arada ikinizin arabasida birbirinden guzel masallah..

bence gayet yakışmış, eskisinden daha iyi diyebilirim sanki

değişiklikler arasında yay da vardır inşallah Safa :)

Teşekkürler :) ama yay eksik daha cok ilerde dusunuorum yay cunki arac cok sert bide yayla böbrek taşı düşürürüz :D

Safa ben senin yerinde olsam o jantlara dokunmazdim senin arabanin rengiyle cok uyumlu duruyordu.Birde tribu sarisiyla senin jantlar hic acmamis birbirini ,arabanin resmen rengi kaybolmus ,bogulmus.Tabi zevk sizin zevkiniz nasil binmek istiyorsaniz oyle binin bu benim fikrim :)
bu arada ikinizin arabasida birbirinden guzel masallah..

Teşekkürler Can yorumun için renk konusunda bende biraz rahatsızım ama tek sorun renk ise ben o jantları koyuya aynı renk olmasada cok yakın rengine boyatıcam ozaman cok daha guzel olucagına eminim yorumlar benim için cok onemli tabikide dikkate alıyorum :)

Geri
Üst Alt