Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Jantlarıyla Cupralarrrr ;)

bence acİl yay koy yoksa jantin kralini taksan yİne jant ben burdayim demez o yÜsden acİl tak sanildiĞi kadarda sert yapmiyo yaylar araci....

Yayın markası modeli ebatı ve takılan aracın karakterine göre değişiyor yayın sertlik olayı, hiç yaylı cupraya bindin mi ya da hangi marka takılı olanına bindin ki böyle bi yorum yapıyosun ?

bence acİl yay koy yoksa jantin kralini taksan yİne jant ben burdayim demez o yÜsden acİl tak sanildiĞi kadarda sert yapmiyo yaylar araci....

Jantlar Rs6 boya koduna boyandı 2 defa yay değişti ve suan spor yaylarla muhteşem görünüyor
Keşke benim araçta H&R varken bi binseydinde sertliği görseydin ozaman bole sertleştirmez dermiydin acaba...:)

Geri
Üst Alt