Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Jantlarım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ben cok begendim onur. yakismis aracina. kazasiz, ciziksiz iyi gunlerde kullanman dilegimle.

benim de almayi dusundugum jant modeli bu aslinda. nereden ve ne kadara aldin kardesim ozelden yazabilir misin?

imzanda yay tadında ama jant büyüyünce işler değişiyo tabii..
bence iyi böyle..fotoda lastiklerin tabanı kirli foto da hafif yukardan yoksa çamurluk lastik arası gayet iyi.. :)

imzanda yay tadında ama jant büyüyünce işler değişiyo tabii..
bence iyi böyle..fotoda lastiklerin tabanı kirli foto da hafif yukardan yoksa çamurluk lastik arası gayet iyi.. :)

yiğit bende tam emin olamadım bugün bi kaç kişiye gösterdim resimde yüksek çıkmış diyorlar gayet iyi daha indirmene gerek yok dediler şimdi önleri kırmızıya arkası diskolmadığı için aracın rengine boyatıcam kırmızı kötü durur arkada...

işin garibi arabada bi garip çıkmış uzun gibi duruyor sanki iki ucundan tutup esnetmişle arabayı...

bence mavi yap sarı yap vs. ama kırmızı yapma..
kırmızı artık bayaa demode oldu ve esprisi kalmadı..her türlü arabada kırmızı..

mesela..

chevrolet-corvette-zr1-3.jpg

pd459491.jpg

ridesubmission26.jpg

Yıgıt hocam yarın boyacıya gıtcem senınde fıkrını alayım soyle bıseye karar verdım kırmızı degılde onlerıde arkalarıda aracın rengıne pıano sıyah rengıne boyatım dıyorum nasıl olur sence... Arkaların kampana olması elımı ayagımı kıtlıyor... Sıyah daha mantıklı galıba...

Yıgıt hocam yarın boyacıya gıtcem senınde fıkrını alayım soyle bıseye karar verdım kırmızı degılde onlerıde arkalarıda aracın rengıne pıano sıyah rengıne boyatım dıyorum nasıl olur sence... Arkaların kampana olması elımı ayagımı kıtlıyor... Sıyah daha mantıklı galıba...

abi piano black belki ilk yapıldığında güzel olur ama araba biraz hareket ettikten sonra üstünde balata tozları birikmeye başlayacak hoş parlaklığı da kalmayacak bi de üstü pütür pütür olur bence balata tozundan..
ben yerinde olsam ön kaliperleri sarı arka kampanayı da komple siyah yapardım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt