Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Galata Köprüsü Trafiğe Kapanacak

biLaL

Kayıtlı Üye
Katılım
7 Ocak 2011
Mesajlar
1,579
Yaş
39
Yeni Galata Köprüsü'nde baskül köprünün mesnet, kiriş ve kilitlerinin yağlanması çalışması ile köprünün deniz trafiğine açılma işlemi nedeniyle köprünün trafiğe kapatılacağı bildirildi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamada İstanbul Büyükşehir Belediyesi – Deniz Hizmetleri Müdürlüğü tarafından Yeni Galata Köprüsü'nde baskül köprünün mesnet, kiriş ve kilitlerinin yağlanması çalışması ile köprünün deniz trafiğine açılma işlemi yapılacağı bildirildi.

Açıklamada bu nedenle Yeni Galata Köprüsü'nün 13.01.2011 Çarşamba’yı Perşembe’ye bağlayan gece saat 02.00 – 04.30 saatleri arasında araç ve yaya trafiğine tamamen kapanacağı belirtildi.

Açıklamada Yeni Galata Köprüsü’nü kullanacak olan araçların yukarıda belirtilmiş olan tarihte 02.00 - 03.30 saatleri arasında Atatürk Köprüsü’nü kullanmaları, 03.30 – 04.30 saatleri arasında ise her iki köprü de deniz trafiğine açık olacağından Haliç Köprüsü’nü kullanmaları gerektiği kaydedildi.
 
Üst Alt