Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Güne Başlarken...

YCO

Kayıtlı Üye
son zamanlarda ne kadar uyursam uyuyım kalktığımda hiç bi şekilde dinç ya da enerji dolu kalkamıyorum tazelenmiş şekilde..1-2 kişiye sordum direkt sigara dedi..ne kadar çok sigara içersen artık vücüttaki vitamini mi çekiyo naapıyosa sebebi o dedi..bana da mantıklı geldi çünkü son 1 yıldır falan aşağı yukarı çok denilebilcek kadar sigara içiyorum ve durum aynı..ama hatırlıyorum yazın tatilde sigarayı şimdiye göre daha az içiyodum ve tazelenmiş kalkıyodum..her ne kadar deniz kum vs. de etkili olsa da..

buna nası bi çözüm getirebilirim aramızda aynı sorundan müzdariplerimiz var mıdır acep. ??

:)

bol bol spor yapmaya çalış yco en çok o işe yarayacaktır.evde bile bir iki hareket yapsan yetebilir.

bence uyku duzensızlıgı yıgıt tabıkı sıgaranında etkısı var ama vucut yeterınce dınlenemıyor;)

Yıgıt dedıgını bende yasıyorum yalnız benımkısı tamamen uyku duzenımın bozulmasından kaynaklanıyor,sabaha karsı 3-4 de yatıyorum banko ve sabah 8-9 kalkıyorum haftaıcı genel olarak.Haftasonu bıle 10 gıbı uyanyorum ve her gun kalktıgımda aynı yorgunluk hıssını yasıyorum.Sıgara bu konuda ne kadar etkendır bılemıyorum cunku tıryakı olmadıgımı dusunyorum o konuda.b de sana tavsıye,yatagını odanın ısısından daha fazla sıcak tut,cok daha rahat uyancaksın.B donem bu sekılde uyudum ben sabah cok daha rahat uyanıyordum

Yıgıt dedıgını bende yasıyorum yalnız benımkısı tamamen uyku duzenımın bozulmasından kaynaklanıyor,sabaha karsı 3-4 de yatıyorum banko ve sabah 8-9 kalkıyorum haftaıcı genel olarak.Haftasonu bıle 10 gıbı uyanyorum ve her gun kalktıgımda aynı yorgunluk hıssını yasıyorum.Sıgara bu konuda ne kadar etkendır bılemıyorum cunku tıryakı olmadıgımı dusunyorum o konuda.b de sana tavsıye,yatagını odanın ısısından daha fazla sıcak tut,cok daha rahat uyancaksın.B donem bu sekılde uyudum ben sabah cok daha rahat uyanıyordum

evet haftaiçi de 1-2'den aşağı uyumuyorum 7'de de kalkıyorum o kesin etkiliyo ama mesela dün saat 3 falandı herhalde yattığımda saat 12'ye kadar uyandım uyudum kalktım sigara içtim uyudum falan aptal gibiyim resmen işin kötü tarafı her şeyin yanına bi de kafam keçe gibi.. :S :S

Ben sürekli bady ye gidiyorum,odanda radyasyon olusturacak aletleri uzak tut(tlf,pc vs),en önemlisi gece lambası kullanma insan en güzel karanlıkta dinlenebiliyormus eğer tlf u odadan cıkarmıyorum diyorsan kaktüs önemli bişi küçük saksıda al koy radyasyonu emiyor bide 7-8 saatten fazla uyuma uykunun azıda coğuda insanı sersemletir :)

Ben sürekli bady ye gidiyorum,odanda radyasyon olusturacak aletleri uzak tut(tlf,pc vs),en önemlisi gece lambası kullanma insan en güzel karanlıkta dinlenebiliyormus eğer tlf u odadan cıkarmıyorum diyorsan kaktüs önemli bişi küçük saksıda al koy radyasyonu emiyor bide 7-8 saatten fazla uyuma uykunun azıda coğuda insanı sersemletir :)

yattığım odada PC, TV vs. hiç bişi yok ufak 1-2 saksı da olsa gerek organik bi oda sayılır aslında Atilla'cım.. :)

valla bu konuda sana en son akıl verecek adam benim çünkü aynı durumdayım stress diye umut ediyorum verimli uyuyamadından olabilirmi?

1.Uyku Düzensizliği
2.Fazla uyumak yada az uyumak
3.organik yerine Fast-food ağırlıklı beslenme
4.Sigara içmek
5.düzensiz öğün saatleri

Bence sabahları Ebru Şallı ile plates e başla kardeşim sen ;) inanılmaz yararı varmış vücuda yapılabilecek en iyi spor diyolar erkekler içinde.....

Geri
Üst Alt