Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Güne Başlarken...

hergün düzenli olarak spor yapıyorum sanada tavsiye ederim yiğit kardeşim..uykuna iyi gelecektir..yapamıyosan gönüllü olarak yanıma askere gel senin sorununu hallederim ben.. :D mışıl mışıl uyursun geceleri :)

Ben bu sorunu yıllardır çekiyorum, sigara içemden de oluyordu şimdi tek tük içiyorum yine oluyor, spor yaparkende oluyor du şimdi pek spor yapmıyorum yine oluyor. Her insanının yaşam düzeni farklı, bir çok sebebi var kesin. Ben çözümü mü biliyorum az çok ama yapamıyorum :D

Aynı problemi bende yaşıyorum 12-13 saat uyusam bile halsiz keyifsiz oluyorum çok zinde olduğum ender somestrda spora başlamayı düşünüyorum...

Yiğit:

1) Ailenden çok horlaman yönünde şikayet varmı?

2) Geceleri çok sık WC ye vs kalkarmısın?

3) Yaklaşık kaç saat uyursun?

Yiğit:

1) Ailenden çok horlaman yönünde şikayet varmı?

2) Geceleri çok sık WC ye vs kalkarmısın?

3) Yaklaşık kaç saat uyursun?

1. ailemden şikayet eden olmadı.. :)
2. geceleri WC'ye ender kalkakarım son zamanlarda hatırlamıyorum bile çok derin uyurum uyandırmak da zordur beni..
3. değişiyo elbet ama yeteri kadar uyudğumu düşünüyorum illa saat vermek gerekirse normal şartlarda 6-7 saat..

Aynı problemi bende yaşıyorum 12-13 saat uyusam bile halsiz keyifsiz oluyorum çok zinde olduğum ender somestrda spora başlamayı düşünüyorum...

tabe tabe ben de başlicam zaten.. :D :D

1. ailemden şikayet eden olmadı.. :)
2. geceleri WC'ye ender kalkakarım son zamanlarda hatırlamıyorum bile çok derin uyurum uyandırmak da zordur beni..
3. değişiyo elbet ama yeteri kadar uyudğumu düşünüyorum illa saat vermek gerekirse normal şartlarda 6-7 saat..

tabe tabe ben de başlicam zaten.. :D :D

Uykuya ihtiyaç bünyeden bnyeye değişir Yiğit. mesela bana 8 saat lazım en azından. Birde sana başka bir öneri anladığım kadarıyla baya bir sigara içiyorsun. Uyumadan 1.30 saat önce son sigaranı iç ve bir daha içme o akşam. Hem uykun kaçmamış olur hemde rahat uyursun. Uzun dönemdede bırakman yararına olacaktır.

nikotin güzel uyku yapıyo be Alp.. :)

Gece uyku uyumuyosun ki dinç kalasın..:) Geçen sabah bakıyorum konulara, YCO gece 04 küsürlerde yorum yapmış konulara..sonra bakıyorum 06-07 arasında yazmışın...uyumuyonki kardeşim..:) uyu uyu azıcık..bide bu cigarayı bırak,o seni bırakmadan..:D

Saçmalama Yiğit nikotin uyarıcı bir madde tam tersini yapar :)

Alp fazlası aşırı uyarıcı olabilir illaki burda sorun yok ama bazen özelikle gece uyanıp içtiğimde sen de yapıyosundur sigaradan sonra yatağa tekrar zor gidiyorum bu noktada bilim bi tuhaflaşıyo.. :D

Gece uyku uyumuyosun ki dinç kalasın..:) Geçen sabah bakıyorum konulara, YCO gece 04 küsürlerde yorum yapmış konulara..sonra bakıyorum 06-07 arasında yazmışın...uyumuyonki kardeşim..:) uyu uyu azıcık..bide bu cigarayı bırak,o seni bırakmadan..:D

abi bağımlılık yaptı diye konu açtım ya bu yüzdendi.. :D :D

Geri
Üst Alt